• Kategorie
 • Szukaj
 • Śmieszne Gry Planszowe - Zabawa z Humorem i Uśmiechem na Twarzy

Śmieszne gry planszowe - czyli najlepsze gry planszowe

Gry planszowe nie są już tylko dla dzieci. Od klasyków takich jak Monopoly i Clue do współczesnych faworytów jak Cards Against Humanity, jest tak wiele opcji do wyboru. Aby pomóc Ci zawęzić listę, stworzyliśmy listę najlepszych zabawnych gier, które sprawią, że każde spotkanie będzie lepsze!

 

Gry planszowe mogą być świetną zabawą na imprezach.

Gry planszowe to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Nawet jeśli nie jesteś fanem gier, gry planszowe mogą być zabawne i rozrywkowe. Istnieje tak wiele różnych rodzajów gier planszowych, że bez względu na to, jakie są Twoje zainteresowania, z pewnością znajdzie się coś dla Ciebie.

Gry planszowe są już od czasów starożytnych i od tego czasu przeszły długą drogę. Dziś są one bardziej zaawansowane niż kiedykolwiek wcześniej z grafiką, dźwiękami, a nawet efektami specjalnymi wbudowanymi w grę!

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie lubią grać w gry planszowe:

 

 

 • Spędzać czas z przyjaciółmi lub rodziną
 • uczyć się o historii lub geografii
 • Rozrywka podczas długich podróży samochodem (lub wakacji, jeśli masz szczęście).

 

 

Lista śmiesznych i najlepszych zabawnych gier planszowych idealnych na imprezę:

 • Best Fun Games:
 • Pandemic
 • Dixit Journey
 • Scrabble Slam
 • Carcassonne Big Box 2nd Edition (Big Box Series)

 

Pozostałe imprezowe gry jak gra karciana i inne warte zobaczenia

 

Cards Against Humanity

Cards Against Humanity to świetna gra do grania z przyjaciółmi. Można w nią grać na imprezach, ale jest też świetna, jeśli siedzisz w domu w niedzielny wieczór. Rozgrywka jest dość prosta: gracze na zmianę zadają pytania z talii kart, a każdy inny odpowiada swoją najśmieszniejszą odpowiedzią. Najzabawniejsza odpowiedź wygrywa daną rundę!

Cards Against Humanity można kupić online w Amazon lub innego sprzedawcy; to tylko kosztuje 25 dolarów za podstawowy zestaw kart i są nawet ekspansje dostępne, jeśli chcesz więcej różnorodności w swoim humorze (lub po prostu mają przyjaciół, którzy słyszeli wszystkie swoje żarty).

 

Kocie zbrodnie

Cat Crimes to zabawna gra imprezowa dla miłośników kotów. Gracze muszą spróbować odgadnąć, jakie kocie przestępstwo popełnił sędzia, a następnie udowodnić to, za pomocą swoich kart. Jest ona oparta na popularnej grze Cards Against Humanity i może być rozgrywana w gronie do 6 osób.

 

 

Spryt i zakłady

Jedną z najlepszych mechanik gry jest kreatywność i spryt. Gracze są nagradzani za swoje kreatywne myślenie. Muszą znaleźć odpowiednie słowa i połączyć je w zabawne zdanie, które ma sens, ale może brzmieć śmiesznie dla innych ludzi. Na przykład, jeśli powiedziałeś "Idę jutro do szkoły", a ktoś inny mówi "Ja też!". Nie możesz po prostu powiedzieć "Idę do szkoły dzisiaj!", ponieważ wtedy nie jesteś wystarczająco zabawny lub inteligentny!

Ekscytujące i nieprzewidywalne: Gracze nie mogą przewidzieć, kto wygra tę grę, ponieważ zależy to od tego, jak dobrze używają swoich mózgów i grają strategicznie (tj. Myślą o tym, jakie karty mają), więc każda runda jest inna w zależności od tego, jak gracze grają swoimi kartami; czasami śmiejemy się z odpowiedzi innych, podczas gdy inne czasy nie śmieją się w ogóle, ponieważ nie były bardzo dobre! Więc dlatego nazywa się to zabawne gry planszowe!!!

 

Say Anything

 • Tell All to gra karciana dla 3-10 graczy.
 • Gracze na zmianę zadają sobie nawzajem pytania.
 • Zwycięzcą jest osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w ciągu 60 sekund, lub mniej, jeśli ktoś zdecyduje się zrezygnować wcześniej.

 

Exploding Kittens

Exploding Kittens to gra karciana dla osób, które lubią kociaki, wybuchy i promienie laserowe.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z grą, to jest ona trochę podobna do rosyjskiej ruletki. Są karty, które po jednej stronie przedstawiają uroczego kociaka, a po drugiej eksplozję. W każdej rundzie gry (która trwa 3-5 minut) gracze dobierają karty z talii, aż otrzymają kartę eksplodującego kociaka. Gracz, który zdobędzie tę kartę, przegrywa grę, a wszyscy inni wygrywają!

 

What do you Meme?

What do you Meme to gra imprezowa dla 3-8 graczy. Gracze tworzą zabawne memy łącząc podpisy z obrazkami. Jest łatwa do nauczenia, szybka do zagrania i zabawna dla każdego!

Celem gry jest tworzenie zabawnych memów poprzez łączenie podpisów z obrazkami. Możesz także spróbować odgadnąć memy innych graczy lub sprawić, by oni odgadli twoje - ale nie bądź zbyt pewny tego, co kryje się za twoim memem! Zwycięzcą zostaje gracz, który po 10 rundach zdobędzie więcej punktów niż wszyscy inni gracze razem wzięci.

 

 

 

Podsumowanie gry imprezowe śmieszne i te trochę mniej

Istnieje wiele więcej wspaniałych gier planszowych tam, niż wymieniliśmy tutaj. To tylko krótka lista naszych ulubionych, ale jeśli chcesz spróbować czegoś innego, powinieneś zdecydowanie to zrobić! Istnieje tak wiele zabawnych opcji tam i wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć taki, który pasuje do Twojej grupy i zainteresowań.