• Kategorie
 • Szukaj
 • Paczka Przedszkolaczka - Paczki mikołajkowe, świąteczne i wiele więcej...

 

image

 

Paczka Przedszkolaczka to nasze dedykowane zestawy - przygotowane specjalnie z myślą o różnych wydarzeniach w przedszkolu:

- Paczki Mikołajkowe,
- Paczki Choinkowe,
- Paczki na Zajączka,
- Paczki na Zakończenie Roku.

Paczka Przedszkolaczka jest przygotowywana wyłącznie z sprawdzonych i bezpiecznych produktów!


Paczki jak co roku, obfitują w wiele nowości, które dla wygody Państwa, jak i Państwa podopiecznych - dzielimy na zestawy dostosowane do wieku.

Czym wyróżniają się te paczki?
Wykorzystując nasze ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji gier oraz puzzli dla dzieci, a dodatkowo na bieżąco konsultując się z pedagogami oraz samymi rodzicami, stworzyliśmy zestawy, które dbają o 3 najważniejsze dla każdego dziecka obszary:

 • Jego edukację, poprzez dostarczanie pożytecznych gier, pełnych ciekawych informacji na temat otaczającego je świata.
 • Dobrą zabawę, za pomocą angażujących, kolorowych i ciekawych zestawów, które po prostu sprawiają radość.
 • Odpowiedni rozwój, będący naturalnym wynikiem edukacji zaserwowanej w formie zabawy.

 

Ważne: w poprzednich latach spotkaliśmy się z nieuczciwymi działaniami polegającymi na podszywaniu się pod naszą firmę i sprzedaży podrabianych paczek przedszkolaczka. Pragniemy poinformować, że nasze zestawy są wyłącznie dostępne na naszej stronie. Kupując tylko takie produkty, zyskują Państwo pewność, że są one w pełni sprawdzone oraz bezpieczne. A paczki mikołajkowe lub na pozostałe święta dotrą odpowiednio na czas.

 

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych dedykowanych ofert na różne przedszkolne wydarzenia.

Paczka przedszkolaczka to gotowe paczki mikołajkowe, kuferek świąteczny na różne okazje

Przygotować paczki świąteczne to zadanie często angażujące kilka osób. Szukanie, analizowane i znajdowanie ofert na przedszkolne paczki zabiera niekiedy mnóstwo czasu. Wychodzimy dla Państwa z tym problemem na mikołajkowe prezenty i chcemy pomóc, przynajmniej trochę odciążyć "świętego mikołaja"

 

Idealny prezent? Paczka przedszkolaczka to unikalne i wyjątkowe prezenty

Jakie prezenty chcielibyśmy włożyć do świątecznej przedszkolnej paczki? Przedszkolne paczki świąteczne muszą posiadać dwa najważniejsze elementy: bawić i uczyć.

Bawić, czyli świąteczne paczki muszą nieść radość podczas obdarowania naszych małych przedszkolaków :)

Uczyć, bo chcemy aby nasze specjalne paczki świąteczne miały ten element edukacji. Przez zabawę wnieść coś wartościowego dla naszego przedszkolaczka. Gry edukacyjne są dobrym połączeniem tych aspektów. Dlatego zapraszamy do kontaktu i możliwości wysłania Państwu ofertę prezentów świątecznych. Pomożemy który prezent świąteczny wybrać i wybór świątecznych prezentów stanie się łatwy.

 

Paczka przedszkolaczka to atrakcyjne prezenty mikołajkowe:

 • zakup paczek mikołajkowych, sprawdzonych i dopasowanych do grup wiekowych,
 • piękne paczki mikołajkowe,
 • świąteczne zestawy kreatywne,
 • gry i wiele zabaw edukacyjnych,
 • prezent świąteczny zapakowany w wyjątkowe opakowanie,
 • gotowe paczki świąteczne bez biegania po hurtowniach i sklepach.,
 • mikołajkowe upominki i gotowe paczki na każdy budżet,
 • świąteczne opakowanie mikołajkowego prezentu,
 • nie standardowa paczka mikołajkowa.

 

 Idealne zestawy mikołajkowe dla dzieci - świąteczne paczki dla przedszkoli

 Gotowe paczki mikołajkowe to połączenie wygody, dobrej ceny i zaoszczędzonego czasu na bieganiu po hurtowniach. Oczywiście podobne propozycję przedstawiamy firmom czyli docelowo dla dzieci pracowników.

 

Paczki mikołajkowe dla przedszkoli

Różnych paczek mikołajkowych jest wiele na rynku. W tradycyjnych prezentów mikołajkowych wiele możemy odnaleźć słodyczy. Uważamy, że szykując paczki miały namiastkę elementów edukacyjnych. "Zdrowa paczka" dostosowana do wieku dzieci i nie zapominając oczywiście o samym obdarowanym.

Paczki mikołajkowe dla przedszkolaków

Chcemy, aby paczki mikołajkowe świąteczne dla przedszkolaków przynosiła mnóstwo radości i uśmiechu na twarzy. Czyli chcemy specjalne zestawy mikołajkowe dla naszego małego przedszkolaka. Jednocześnie zestawy mikołajkowe dostępne na każdą kieszeń. Pomocnikami świętego mikołaja powoli możemy się nazywać, zatem z miłą chęcią pomożemy

 

 

Prezenty świąteczne, Boże Narodzenie i nie tylko...

Nasze paczki dopasowane dla starszych dzieci, młodszych czy żłobkowych.

Poza standardowymi paczkami świątecznymi jak słodki prezent świąteczny lub świąteczne książka (mikołaja książeczka)

jesteśmy alternatywą stylu "zdrowa paczka". Dodatkowo na nasze przygotowane propozycje dzieci cieszą podobnie jak z kuferków mikołajkowych wypełnionych słodyczami, jak mikołajkowe prezenty zwyczajowo są przygotowywane.

 

Świąteczny kuferekna różne okazje to trafiony prezent.

Upominki świąteczne nie mają przed nami tajemnic. Działamy cały rok i pomagamy na wszystkie wydarzenia w palcówkach oświatowych. Wielkanoc, karnawał czy dzień dziecka. Pomagamy i doradzamy. Każda zamówiona paczka zostanie dostarczona na wskazany przez Państwa adres i ustalonym terminie.

Worek świąteczny czerwony pora już zapełnić!

Paczki mikołajkowe sprawią wiele frajdy razem z nami. Zapraszamy do kontaktui przedstawimy dedykowaną ofertę na paczki świąteczne.