• Kategorie
  • Szukaj
  • Produkcja gier planszowych - precyzja i trwałość w każdym ruchu

Produkcja gier planszowych na zamówienie – przeczytaj, kiedy sprawdzają się takie planszówki. 

Prezenty dla dzieci albo pomoce dydaktyczne? Gadżety reklamowe? A może ciekawy produkt do Twojego sklepu? W każdym z tych przypadków sprawdzi się... gra planszowa na indywidualne zamówienie. A produkcja gier planszowych na zamówienie to właśnie to, co Fabryka Puzzlilubi najbardziej! Oczywiście tak samo lubimy produkcję puzzli i gier karcianych. Krótko mówiąc, produkowanie gier planszowych, puzzli oraz produkowanie gier karcianych – to nasza specjalność! Dlatego niezależnie od tego jaki masz pomysł z nami zrealizujesz go sprawnie, profesjonalnie i w miłej współpracy.

 


Gry planszowe na indywidualne zamówienie to świetna pomoc dydaktyczna i prezent    

Jeśli zastanawiasz się nad stworzeniem własnej planszówki to na wstępie powiemy, że pomysł jest naprawdę świetny. Dlaczego? Po pierwsze gry planszowe na zamówieniesą jedyne w swoim rodzaju. Po drugie gra planszowa może zdać celująco egzamin jako pomoc naukowa. Wyobraź sobie na przykład grę o Twojej miejscowości. Taka planszówka idealnie sprawdzi się jako pomoc dydaktyczna w przedszkolach, szkołach czy świetlicach środowiskowych. Wiadomo przecież, że nauka przez zabawę jest wyjątkowo lubiana przez dzieci w różnym wieku. Innym rodzajem „pomocnych” planszówek są gry planszowe na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Wielu pedagogów i psychologów doskonale wie, jak trafiać w potrzeby najmłodszych. Jeśli to Twoja profesja, pomyśl o takim projekcie. Może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Produkcja gier planszowych na zamówienieto również doskonałe rozwiązanie na prezenty. Warto zaznaczyć, że jest również bardzo ekonomiczne. A planszówki na zamówienie dla przedszkoli czy szkół to hit ostatnich lat! Możesz więc być spokojny, że taki prezent, np. na dzień dziecka, dla przedszkolaków lub starszaków przypadnie wszystkim do gustu.


Produkcja gier planszowych na zamówienie, czyli oryginalne gadżety reklamowe

Mówi się, że dobry produkt czy usługa reklamy nie potrzebują. To jednak tylko powiedzenie, które w praktyce nie sprawdza się. Konkurencja na rynku jest tak duża, że o działania marketingowe dbają nawet największe marki z ugruntowaną pozycją. Aby wyróżnić się i promować firmy szukają ciekawych pomysłów. I tu z pomocą przychodzą oryginalne gadżety reklamowe. Gry planszowe na zamówienie dla firm, puzzle czy gry karciane stają się coraz popularniejszymi promocyjnymi narzędziami. Dzięki nim w niebanalny sposób można pokazać markę. Opowiedzieć jej historię, podkreślić atuty, zaprezentować ofertę czy nowy produkt. Taka forma reklamy spotyka się z dużą przychylnością odbiorców. Dodatkowo jest „trwała”. Firmowe gry planszowe czy inne tego typu gadżety nie znikną szybko.

Nie musisz być specjalistą od tworzenia gier planszowych. Tym zajmujemy się my. Wystarczy, że masz pomysł i chcesz go zrealizować. Skontaktuj sięz nami, a my wytłumaczymy Ci, jak wygląda produkcja gry planszowej na zamówienie. Krok po kroku opowiemy, co będzie się działo. Zajmiemy się wszystkimi aspektami technicznymi. A Ty otrzymasz gotowy produkt zgodny z oczekiwaniami.

 

Unikatowy produkt do Twojego sklepu – produkcja gry planszowej na zamówienie

Niezależnie od tego, czy prowadzisz branżowy sklep internetowy czy stacjonarny, podstawą jest ciekawy asortyment. Tylko wówczas zyskasz nowych klientów i będziesz mógł cieszyć się tymi, którzy wracają. Jak wiadomo możliwości pozyskiwania produktów są różne. Jak mieć jednak pewność, że rzeczy będą unikatowe? Inne niż sprzedaje konkurencja? Jest na to prosty sposób. Wystarczy stworzyć coś według własnego pomysłu. I nie jest to wcale trudne!

Produkcja gier planszowych na zamówieniepozwala na tworzenie unikatowych produktów. Inspiracją do tego może być coś lokalnego. Zwyczaje, tradycje, kultura, przyroda, zabytki, a nawet miejskie życie mogą dać natchnienie do stworzenia wyjątkowej planszówki. Innym pomysłem mogą być na przykład prace różnych artystów. 

 

Jak przebiega produkcja gier planszowych na zamówienie?

Produkcja gry planszowej na zamówienie w Fabryce Puzzli? Zastanawiasz się, jak się do tego zabrać? Przede wszystkim skontaktuj się z nami, opowiedz o swoim pomyśle, a my zajmiemy się resztą. Oto co będziemy musieli ustalić:

1. Wymiar planszy do gry. Istotny jest zarówno po rozłożeniu jak i po złożeniu. Ważny jest również sposób składania planszy. Oba te aspekty mają wpływ na zabawę, a także na opakowanie, w którym będzie produkt.

2. Kolejnym punktem jest materiał z jakiego będzie wykonana planszówka. Produkcja gier planszowych na zamówienie to cały wachlarz możliwości! Zapewniamy, że jest z czego wybierać. Oczywiście zadbać należy zarówno o awers jak i rewers.

3. Następne, co należy uwzględnić, to dodatkowe elementy gry, czyli m.in. znane wszystkim kostka do gry, pionki czy karty.

4. Ostatnią kwestią do ustalenia jest opakowanie. Produkcja gier planszowych na zamówienie w Fabryce Puzzli to kompleksowa usługa. Dlatego też dbamy o każdy detal, a opakowanie jest równie ważne jak jego zawartość. Liczą się jego rodzaj, materiał z jakiego jest wykonane, a także sposób zabezpieczenia przed otwarciem. 

Produkcja gier planszowych jest znacznie bardziej złożona niż druk wydawnictw czy książek. Wynika to z tego, że planszówka zawiera sporo elementów i szczegółów technicznych. Dodatkowo produkcja gry planszowej na indywidualne zamówienie w dużej mierze opiera się na personalizacji. Dlatego ważne jest, aby podjąć współpracę z doświadczoną firmą. W Fabryce Puzzli dbamy o każdy etap produkcji, od konsultacji Twojego pomysłu po logistykę i wysyłkę. Zlecając nam wykonanie gry planszowej możesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i finalnie trafi do Ciebie gra dokładnie taka jakiej oczekujesz. Twoim zadaniem będzie pochwalenie się planszówką i puszczenie jej w świat, żeby bawiła, uczyła albo reklamowała.

 

 

Sprawdzony producent gier i puzzli - Stwórz własną grę planszową razem z nami

Jeśli czytałeś nasz przewodnik po produkcji gier planszowych, wiesz, że istnieje wiele kroków niezbędnych do tego, aby Twoja gra trafiła na półki sklepowe. Od zaprojektowania pudełka po wybór producenta - każda decyzja ma wpływ na to, ile będzie kosztować i jak długo potrwa, zanim Twoja gra będzie gotowa. Na początku może to być przytłaczające, ale nie martw się! Jesteśmy tu, aby pomóc! Nasz zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu gier i nie ma nic lepszego niż pomóc również Tobie. Zapraszamy do kontaktu z nami z wszelkimi pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi tego procesu, abyśmy mogli poprowadzić Cię we właściwym kierunku, dzięki czemu, gdy przyjdzie czas na decyzje dotyczące finansowania, nie będą one zbyt trudne dla Ciebie ;)