• Podbój Marsa - Przygodowa Gra Planszowa

Symbol: 3218-9383A

"Podbój Marsa" to przygodowa gra planszowa dla dzieci i dorosłych. Gracze wcielają się w role astronautów, którzy wyruszają na Czerwoną Planetę, by odkrywać jej tajniki i zdobywać surowce. Gra rozwija umiejętności manualne, logiczne i zapewnia wiele godzin zabawy.

Brak towaru
17.40
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru status
Bajka® dla dzieci
EAN 5903657552883
Zostaw telefon

Podbój Marsa - Przygodowa Gra Planszowa

Zapomnij o Monopolu, czy Ryzyku. Niech rozpocznie się przygoda! Podbij Marsa i resztę przestrzeni z tym łatwym do gry gry planszowej. Pokochasz to, jak łatwo jest grać, a jednocześnie jak trudne jest to w tym samym czasie. Środowisko, w którym twoje dzieci uczą się podczas zabawy jest bezcennym doświadczeniem. Od nauki nazw planet w naszym układzie słonecznym, zrozumienia naszego miejsca w nim i budowania umiejętności logicznych! Nie tylko to, ale ta gra daje możliwość dla Ciebie jako rodziców do więzi z dziećmi, jak również pomagając im uczyć.

 

Podbój Marsa - Przygodowa Gra Planszowa


Podbój Marsa to przygodowa gra planszowa, w której gracze wcielają się w role astronautów, którzy wyruszają na Czerwoną Planetę, by odkrywać jej tajniki i zdobywać surowce. Gra polega na pokonywaniu trudności i rywalizacji z innymi graczami o zasoby i sukcesy na Marsie.
"Podbój Marsa" to klasyczna gra planszowa, która przeniesie Twoje dziecko w świat kosmicznych przygód. Rozgrywka polega na pokonaniu całej trasy - od Ziemi do tytułowego Marsa. Ale jeśli sądzisz, że to jedyne wyzwanie czekające na Twoją pociechę to grubo się mylisz! Odkryj to co najlepsze w kosmicznych grach planszowych. Podbój Marsa to obowiązkowa pozycja dla każdego zdobywcy kosmosu gra planszowa.
Podbój Marsa to gra dla 2-4 graczy w wieku od 5 lat

 

Gra planszowa kosmos - idealna dla zdobywcy kosmosu gra planszowa

Poza koniecznością przejścia aż 54 pól rozmieszczonych na planszy o wymiarach 48x34 cm, gra została urozmaicona o wiele elementów mogących mieć wpływ na jej finalny wynik.

 

Podbój Marsa - Przygodowa Gra Planszowa

 

 

Gra edukacyjna kosmos - plansza

Na planszy znajdują się różnokolorowe pola:

 

  • Czarne - zmuszające gracza do cofnięcia się o 4 pola.
  • Żółte - wymuszające na graczu przerwę przy następnym rzucie kostką.
  • Zielone - pozwalające na pokonanie 2 dodatkowych pól.
W zestawie znajduje się plansza do gry, pionki oraz kostka. Zapraszamy do naszego statku kosmicznego na niezapomnianą podróż.
 

 

Podbój czerwonej planety! Dlaczego gra przygodowa kosmos jest dla Ciebie?

Spraw swojemu dziecku prezent, dzięki któremu odkryje tajemnice kosmosu.
"Podbój Marsa" zapewni wiele godzin wyśmienitej zabawy oraz integracji z najbliższymi. Bowiem ta gra planszowa jest idealnym wyborem zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Na drugiej stronie planszy został umieszczony dodatkowo plakat naszego układu słonecznego wraz z różnymi ciekawostkami. Planety układu słonecznego zostały opisane w krótki i przystępny sposób. Gotowi na odkrywanie kosmosu? :)
Od nauki nazw planet w naszym układzie słonecznym, budowania umiejętności logicznych po podbój Marsa i reszty wszechświata. Niech nasza gra ustawi całą Twoją rodzinę na długotrwałe poszukiwanie wiedzy, zabawy i rozrywki. To świetny sposób, aby połączyć się z dziećmi, utrzymując ich zaangażowanie i rozrywkę.

 

 

Podbój Marsa - Przygodowa Gra Planszowa

 

 

Szukasz może innych pozycji o tematyce kosmicznej ?

Gra loteryjka kosmos a może gra planszowa strażnicy galaktyki? gra planszowa strażnicy kosmosu ?

Zobacz sam nasze propozycję na sklepie najlepszych gier planszowych i obudź sobie odkrywcę odległych galaktyk.

Czas realizacji 24 godziny, 48 godzin
Licencja Fabryka Puzzli
Magazyn wysyłki Kraków
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń Podbój Marsa - Przygodowa Gra Planszowa

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie