• Kategorie
  • Szukaj
  • Grafik Kraków - najlepsze projekty dla Twojej firmy

 

Grafik freelancer w Krakowie - nie tylko pracy na pełny etat

Jeśli szukasz grafika freelancera w Krakowie, chętnie pomożemy. Nie zawsze opłaca się zatrudniać Oferujemy swoje usługi w zakresie projektowania logo, banerów, ulotek i folderów.

 

Grafik Kraków i projektowanie logo

Logo to twarz Twojej firmy. Jest to wizualna reprezentacja Twojej marki i powinno być unikalne i zapadające w pamięć, proste, łatwe do odczytania i skalowalne. Unikaj obrazów stockowych w swoim logo, ponieważ większość klientów nie chce kupić produktu od kogoś, kto używa generycznych lub tanich elementów projektowych.

Możesz również użyć symbolu lub ikony, która reprezentuje to, co robisz w abstrakcyjny sposób - na przykład używając filiżanki kawy dla baru espresso lub zdjęcia profilowego dla kont w mediach społecznościowych!

 

 

Banery - grafik komputerowy Kraków

 

Posiadamy duży wybór rozmiarów banerów, od 1m do 4m.

Najczęściej stosowane formaty to A0 i A1.

Materiałem jest najczęściej karton lub pianka PCV.

Proces druku to cyfrowy druk offsetowy, który gwarantuje wysoką jakość wydruku z dobrym odwzorowaniem kolorów.

Banery montujemy tylko na zamówienie i uwzględnimy specyficzne potrzeby każdego klienta.

 

Ulotki, grafik dtp i szeroki zakres projektów graficznych

Ulotki to świetny sposób na reklamę swojej firmy. Można je wykorzystać do promocji, wydarzeń i sprzedaży. Ulotki są łatwe w dystrybucji i niedrogie w druku, dlatego są tak popularne wśród małych firm. Należy również pamiętać, że projektowanie ulotek może być łatwiejsze niż myślisz. Najlepszą rzeczą w ulotkach? Są one super konfigurowalne! Można dodać obraz lub logo na odwrocie ulotki i zmienić jego schemat kolorów, jak chcesz bez łamania banku.

 

Foldery i elastyczny grafik pracy

Teczki są ważnym elementem każdej firmy. Mogą być używane do przechowywania dokumentów, broszur itp. Foldery mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak plastik czy papier, a także mogą mieć na sobie różnego rodzaju nadruki. Na przykład:

 

  • Stemplowanie folią jest wtedy, gdy folder jest stemplowany metalową folią, która została podgrzana, aby utworzyć wzory na powierzchni.
  • Embossing jest, gdy tusz jest wciśnięty do papieru, tak, że wznosi się ponad powierzchnię i tworzy obraz lub wzór w uldze na górze.

Graphic Designer - Profesjonalny projekt logo i grafiki.

Oferujemy:

 

  • Profesjonalne projektowanie logo,
  • Profesjonalne projektowanie banerów reklamowych,
  • Projektowanie identyfikacji wizualnej (corporate identity),
  • Projektowanie graficzne broszur i ulotek, itp.

 

Usługi pracy grafika komputerowego do wynajęcia w Krakowie i nie tylko

Mam nadzieję, że artykuł Ci się podobał i okazał się pomocny. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące projektowania graficznego, zapraszam do kontaktu ze mną w każdej chwili.