• Wodny Świat - Przygodowa gra planszowa

Symbol: 3A23-57023

Przygodowa gra planszowa "Wodny Świat" to idealna zabawa dla dzieci od piątego roku życia, która poza rozrywką, dostarczy mnóstwo wartościowej wiedzy na temat podwodnego świata zwierząt.

Brak towaru
14.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru status
Bajka® dla dzieci
EAN 5904083586213
Zostaw telefon

Gra planszowa wodny świat - czas rozpocząć przygodę!

Wspaniała gra edukacyjna dla dzieci do zabawy. Ta przygodowa gra o tematyce wodnego świata jest idealna do nauki o zwierzętach, które żyją w morzu. Jest to zabawna wieloosobowa gra planszowa idealna dla każdego od 5 latka do dorosłego.
"Wodny Świat" to klasyczna gra planszowa, dzięki której Twoje dziecko przeniesie się do wyjątkowego świata ukrytego w głębi oceanu. Zabawa jest przeznaczona dla dzieci od piątego roku życia, a jednocześnie może w nią grać od 2 do 4 graczy.

wodny świat

Przygodowe gry wodny świat idealne do nauki zwierzę jakie żyją w wodzie.

Zasady gry są bardzo proste. Jak na każdą dobrą planszówkę przystało - jest to rozgrywka polegająca na wyścigu.Gracze zaczynają z punktu START, który jest zlokalizowany na samym dnie tytułowego "Wodnego Świata". META mieści się natomiast na brzegu - tuż obok latarni morskiej.
Każdy z graczy jest wyposażony w swój własny pionek i aby poruszać się nim po planszy - musi rzucać kostką. Gra kończy się, gdy pierwszej osobie uda się dotrzeć do mety. Aby gra nie była nudna i przewidywalna - na trasie znajdują się specjalne punkty, dzięki którym musi przenieść się (cofnąć lub przejść do przodu) o kilka pól, a także miejsca, przez które traci 1 kolejkę. Na jej odwrocie znajdują się rysunki zwierzątek, które można spotkać w oceanie - dodatkowo opatrzone ciekawymi wierszykami na ich temat.

wodny świat

Wodny świat gra planszowa czeka na Twoje odkrycie!

Podaruj swojemu dziecku grę, która poza wyśmienitą rozrywką, dostarczy również mnóstwo wartościowej wiedzy na temat podwodnego świata zwierząt.

 

Podwodny świat bajka i przygodowe gry planszowe

Podobają się Tobie gry planszowej naszej produkcji? Zapraszamy Cię na zapoznania się z usługami B2B i stworzymy dla Ciebie podobne gry!Czas realizacji 24 godziny, 48 godzin
Licencja Fabryka Puzzli
Magazyn wysyłki Kraków
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń Wodny Świat - Przygodowa gra planszowa

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie