Witamy w FabrykaPuzzli.pl - Twoim centrum zabawek, puzzli i gier edukacyjnych!

Witamy w FabrykaPuzzli.pl, miejscu, gdzie znajdziesz nie tylko puzzle. Jesteśmy domem dla najlepszych producentów zabawek, puzzli, układanek, gier planszowych i karcianych w Polsce, Europie i na całym świecie.Fabryka Puzzli


Nasza działalność to nie tylko puzzle

  1. Sprzedaż i dostarczanie najlepszych produktów dla naszych klientów. Współpracujemy z producentami, dystrybutorami, hurtowniami i importerami. W naszym sklepie dostępne jest ponad 100 tysięcy produktów, od zabawek po artykuły biurowe dla firm. Z dumą łączymy zamówienia i dostarczamy je w całości, nawet jeśli produkt jest obecnie niedostępny - jesteśmy w stanie go ściągnąć i dołączyć do zamówienia.

  2. Produkcja kontraktowa zabawek dla dzieci. Specjalizujemy się w produkcji na zamówienie puzzli, gier planszowych, gier karcianych i książeczek tekturowych. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami i zakładami poligraficznymi w aglomeracji Krakowa, które uważamy za najbardziej rozwinięty obszar produkcji produktów dla dzieci w branży poligraficznej w Polsce i Europie.

  3. Projektowanie gier i puzzli dla dzieci. Tworzymy produkty od podstaw, przygotowujemy je do druku, dobieramy technologię i rysujemy wykrojniki puzzli czy opakowań. Współpracujemy z artystami z całego świata, by stworzyć produkty atrakcyjne dla dzieci, łączące walory edukacyjne i estetyczne.
fabryka-puzzli-EU-slogan(2).jpg


Naszą pasją są puzzle i produkty dla dzieci. Wiemy wszystko o puzzlach - od tektury introligatorskiej w postaci surowca, który przychodzi z linii fabryki, aż do momentu, gdy wręczamy finalny produkt klientowi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony fabrykapuzzli.eu oraz bloga, gdzie pokazujemy etapy produkcji puzzli.

Pragniemy, by każde dziecko, które otrzyma nasze produkty, rozwijało umiejętności logicznego myślenia, planowania i podejścia strategicznego do zabawy, a także odkrywało swoją kreatywność. Wszystko to podczas zabawy, dzięki której maluch nauczy się kolorów, literek, cyferek oraz licznych symboli, a także zrozumie, czym jest dobro i zło.


Szukasz producenta puzzli?

Jeśli szukasz producenta, który wykona puzzle według twoich wymagań, zapraszamy do zakładki B2B na naszej stronie, gdzie znajdziesz więcej szczegółów. W przyszłości chcemy rozbudować tę kategorię na sklepie jako marketplace najlepszych twórców puzzli i produktów dla dzieci, oraz usług związanych z produkcją, takich jak sztancowanie opakowań czy uszlachetnianie druku.