• Kategorie
  • Szukaj
  • Obróbka zdjęć - profesjonalne usługi retuszu i edycji zdjęć

Obróbka zdjęć - usługi profesjonalnego grafika

W edycji zdjęć chętnie pomożemy i zrealizujemy ekspresowo realizację dla Ciebie. Otrzymasz efekt profesjonalnej obróbki zdjęć który nie tylko Ciebie zadowoli lecz odbiorców mający późniejszą styczność. A zdalna praca czy edycji zdjęć online w każdym momencie daje nam szybkiej reakcji w zależności od potrzeby.

 

 

Jak w procesie obróbki zdjęć uzyskać najlepsze efekty?

Podczas obróbki zdjęć cyfrowych ważny jest umiar i wyczucie smaku. Efekty obróbki muszą być ukryte tzn. zdjęcie nie może nas razić w oczy, że jest przez program "udoskonalone". W procesie obróbki zdjęć pierwszą rzeczy jest naturalność. Naturalność, dzięki której widz skupi się na zawartości a nie będzie wyłapywać co na zdjęciu nie pasuje w podstawowej obróbce zdjęć.

 

 

Obróbka zdjęć online - czyli Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express to łatwa obróbka zdjęć dzięki oprogramowaniu od firmy Adobe. Możliwości obróbki zdjęć jak i czas pracy dzięki oprogramowaniu są expresowe. Obróbka zdjęć photoshop sprawia nam wiele frajdy, bo efekty do czasu pracy są kosmiczne :)

Tempo naszych prac razem z nami jak przy automatycznej obróbki zdjęć na programach obróbki obrazów online.

 

 

 

Obróbki zdjęć cyfrowych, czyli jak uzyskać najlepsze efekty w krótkim czasie

Dla uzyskania najlepszych efektów warto pracować przy obróbce zdjęć RAW. W edycji zdjęć Raw daje nam najwięcej możliwości. Takie rozszerzenie przekazuje nam najwięcej informacji o pikselach zdjęcia i jest to podstawa perfekcyjnej obróbki zdjęć. Obróbka cyfrowych zdjęć stanie dużo łatwiejsza, niż w przypadku innego typu plików.

 

 

Najlepsze darmowe programy jak i profesjonalny edytor zdjęć - wybierzemy najlepszy program

Znamy i wykorzystujemy nie tylko płatne narzędzia podczas pracy przy obróbce. Przeważnie wersja płatna to już praca nad konkretnymi zadaniami i wachlarz nadrzędni jest uniwersalny. Na rynku można znaleźć też darmowe oprogramowania, które posiadają unikalne funkcje dla konkretnych narzędzi edycji obrazu. Selekcję oprogramowania zostanie dobrana w zależności od pożądanego efektu i celu zdjęcia.

 

Nie można zapominać jak darmowy edytor zdjęć jaki znajduje się na naszym smartfonie :) Bezpłatna obróbka zdjęć nie da nam 100% efektu pożądanego i opcje są bardzo ograniczone. Jednak aplikacja obróbki zdjęć tak prosta i szybka droga to poprawy zdjęcia. Inwestowanie w zakup programu Adobe jest dyskusyjne dla osób które tylko potrzebują podstawowej edycji zdjęć dla kanałów społecznościowych.

 

Różne techniki obróbki zdjęć

Na kompleksową obróbkę zdjęć nie zalicza się tylko poprawa zdjęcia, lecz jak uzyskania konkretnego stylu np.portret farbami olejnymi.

Usługi foto czy usługi reklamowe wymagają od nas nieszablonowego myślenia i realizacji. Fotomanipulację czy stylizację na konkretny styl graficzny dają nam szeroki zakres możliwości. Pobierz program do obróbki obrazówdostępny w trybie online na telefonie lub w razie potrzeby do uzyskania lepszych efektów daj nam znać. Chętnie pomożemy :)

 

Daj się zaskoczyć!

Czy zlecisz nam prostą obróbkę zdjęć czy wymagającą pracę retuszu - zaprezentujemy naszą najlepszą stronę

Jeśli szukasz grafika do zdalnej pracy z kompleksową obróbkę zdjęć lub po prostu szybkiej obróbki to skontaktuj się z nami :)

Wycenimy i doradzimy. Często rozwiązanie znajdziesz w darmowych aplikacji dostępnej w sieci. A jeśli będzie pora przejść na zaawansowaną edycję zdjęć i profesjonalny program - to służymy pomocą :)