Producent - Zhu Zhu Pets Liczba produktów: 1

Zhu zhu pets

ZhuZhu Pets to grupa chomików, które są głównymi bohaterami franczyzy. Chomiki sprzedawane są w formie kolekcjonerskich zabawek, małych wypchanych zwierząt i figurek akcji. ZhuZhu Pets mogą rozmawiać i wchodzić w interakcje ze sobą, jak również z ich właścicielami. Posiadają również akcesoria, takie jak meble, na których mogą siedzieć lub spać, naczynia na jedzenie i inne przedmioty, które pomagają im poczuć się jak w domu.Zhu zhu pets zabawka

Zhu Zhu Pets to linia małych chomików robotycznych produkowanych przez firmę WowWee. Zostały one wydane we wrześniu 2008 roku i stały się najlepiej sprzedającą się zabawką wszech czasów, z ponad 10 milionami sprzedanymi w ciągu dwóch lat.

Zwierzaki Zhu Zhu to małe, robotyczne chomiki, które chodzą na kółkach, zasilane bateriami. Istnieje kilka wariantów zwierzaków zhu zhu, w tym Chunk (największy), Tweeter (najmniejszy), Tumbleweed, Biggie i Lil' Rascal.


zhu pets interaktywne

Możesz sprawdzić Zhu Zhu Interactive, stronę poświęconą gromadzeniu informacji o tych małych chomikach i ich wielu przyjaciołach. Kolekcje witryny obejmują gry, aplikacje i fajne zabawki, które są kompatybilne z wszystkimi rodzajami Zhu Zhu Pets.


W sprzedaży występują główinie pięciu głównych bohaterów:


  • Sunil - żółty chomik
  • Oliver - niebieski chomik
  • Zoe - różowy chomik
  • Twinkle - fioletowo-czarny chomik w paski
  • Ruby - rudowłosa biało nakrapiana samiczka z plamką w kształcie serca przy ogonieKategorie
Filtruj