• HW SAMOCHODZIK COLOR REVEAL WIELOPAK AST HGP84 1

The Symbol : HGP84
Licencja BOYS
No goods
128.27
Enter your email
Reviews
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 48 hours
The Availability Of Brak towaru
EAN 0194735055654
Leave your phone

Wielopak Hot Wheels® Kolorowa niespodzianka to fantastyczny prezent dla fanów Hot Wheels®, który uwielbiają niespodzianki. W każdej nieprzezroczystej beczce są dwa pojazdy Hot Wheels® pokryte specjalną farbką Color Reveal™. Zanurz pojazdy w beczce, aby odkryć pierwszą wersję kolorystyczną. A potem zanurzaj je w gorącej i zimnej wodzie, aby wciąż na nowo zmieniać wygląd pojazdów. W zestawach z różnymi pojazdami są inne kolory beczek, aby dostarczać jeszcze więcej niespodzianek i radości z dawania prezentów. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
· Wielopak Hot Wheels® Kolorowa niespodzianka jest pełen niesamowitych odkryć dzięki 2 pojazdom zmieniającym kolor o ukrytych detalach.
· Aby odkryć pierwszą niespodziankę, wypełnij beczkę wodą, a potem zanurz pojazd Hot Wheels® Kolorowa niespodzianka i poruszaj nim w wodzie. Podziwiaj, jak farbka znika, odsłaniając kolor samochodziku.
· Później zanurz pojazd w gorącej lub zimnej wodzie, aby zmienić jego wygląd – tę magiczną transformacje możesz powtarzać wielokrotnie. Czas na nieskończoną zabawę z pojazdami Hot Wheels®.
· Odkryj dwa pojazdy Hot Wheels® Kolorowa niespodzianka w specjalnych barwnych beczkach – w każdej z nich jest inna para samochodzików.
· Dzieci od 3 roku życia pokochają odkrywanie wyglądu pojazdów Hot Wheels® Kolorowa niespodzianka i nieskończone możliwości powtarzania transformacji.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question