• Grafik komputerowy usługi - projektowanie graficzne

Symbol: wpV86PLz4X
61.50
godzina Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
EAN 5904083586251

Zamówienie telefoniczne: 667 873 384

Zostaw telefon

Grafik komputerowy - usługi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i licznych zapytań, jakie otrzymujemy, postanowiliśmy rozszerzyć zakres świadczonych usług o grafikę komputerową. Co oznacza, że stworzymy dla Ciebie spersonalizowane projekty graficzne. Usługi realizowane są przez najlepszych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy specjalizują się w projektowaniu produktów dla dzieci i opakowań.  

 

Jak zaprojektować produkty dla dzieci - usługi grafika komputerowego

Jeśli masz pomysł na grafikę gry, innych produktów dla dzieci lub opakowań, a nie masz pojęcia jak to zrobić, możesz skorzystać z usług naszego doświadczonego grafika. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt zgodnie z wytycznymi Klienta. Nasi specjaliści wiernie odzwierciedlą na nadruku wszystkie szczegóły zawarte na rysunkach wskazanych przez Klienta.

 

Dlaczego grafika jest ważna?

Znasz powiedzenie, jak Cię widzą, tak Cię piszą? Teraz już wiesz dlaczego grafika ma znaczenie. Poza tym klienci zlecający nam projekt bardzo często nie potrafią zobrazować sobie produktu finalnego. Z kolei nasi specjaliści bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży i wyobraźni, są w stanie fachowo doradzić Klientowi tak, aby rezultat go zachwycił.

 

 Ile kosztuje grafika?

Zastanawiając się nad tym, jak wycenić grafiki, doszliśmy do wniosku, że zakres usług i realizacji grafika komputerowego jest na tyle zróżnicowany, że najrozsądniej będzie wprowadzić sprawiedliwy system wyceny. Dlatego koszt projektu graficznego uzależniony jest od nakładu pracy, jaki grafik komputerowy musi poświęcić na stworzenie dzieła. Czyli koszt grafiki wyceniany jest na podstawie przepracowanych przez niego godzin.

 

Grafik komputerowy – cennik

Godzina pracy naszego grafika wynosi 50 zł netto. Co oznacza, że w zależności od stopnia skomplikowania projektu, zmienia się cena usług grafiki komputerowej.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie