• BRB SZAFA BARBIE HJL65 WB3

The Symbol : HJL65
Licencja GIRLS
No goods
107.13
Enter your email
Reviews
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 48 hours
The Availability Of Brak towaru
EAN 0194735089543
Leave your phone

Wkrocz prosto do świata mody Szafa na ubranka Barbie® ma uchwyt, dzięki któremu łatwo ją przenosić. Zaprojektowana w charakterystycznym stylu Barbie® szafa jest fioletowa na zewnątrz i różowa w środku, a podwójne przezroczyste drzwi pozwalają zerknąć do środka. Sześć dołączonych wieszaków pomaga zachować porządek, a liczne półki to doskonałe miejsce do przechowywania akcesoriów sprzedawane oddzielnie . Rozkładany duży wieszak służy do wieszania ubrań i pozwala szybko zmienić stylizację. W szafie można przechowywać także lalkę sprzedawana oddzielnie . Poręczny uchwyt sprawia, że przenośna szafa jest zawsze gotowa do każdej podróży. W zestawie jest przenośna szafa i sześć wieszaków – lalka, ubrania i akcesoria sprzedawane są oddzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Dla dzieci od 3 roku życia.
· Zestaw do zabawy z szafą na ubranka Barbie® to skarbnica stylu
· Szafa jest fioletowa na zewnątrz i różowa w środku, a dzięki przezroczystym drzwiom można zerknąć do środka.
· Rozkładany duży wieszak służy do wieszania ubrań i pozwala szybko zmienić stylizację. W zestawie znajduje się również 6 wieszaków.
· Dzięki półkom można przechowywać i eksponować akcesoria sprzedawane oddzielnie , a w szafie jest też miejsce na lalkę sprzedawana oddzielnie .
· Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie modnej szafy i zabawę, gdziekolwiek chcesz.
· Wspaniały prezent dla dzieci od 3 roku życia, zwłaszcza tych, które uwielbiają zabawę stylem i kreatywność

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question