Puzzle dla dorosłych - oryginalny prezent ślubny

2022-10-24 08:59:00
Puzzle dla dorosłych - oryginalny prezent ślubny

 

Puzzle dla dorosłych – oryginalny prezent ślubny

 

Wesele i prezent ślubny

Wesele i ślub są ważnym wydarzeniem w życiu Pary Młodej. To także ważne wydarzenie dla znacznej części gości weselnych i dylemat związany z prezentem ślubnym. Niezależnie od tego, czy wybieramy się na ślub do kuzynki, którą widujemy wyłącznie na weselach i mniej radosnych wydarzeniach, czy idziemy na ślub bliskiej przyjaciółki, którą znamy, jak własną kieszeń, zależy nam na tym, aby Para Młoda cieszyła się z otrzymanego prezentu. Jeśli idziemy na ślub bliskiej nam osoby, którą dobrze znamy, sprawa jest prostsza, ponieważ możemy wybrać prezent idealnie dopasowany do zainteresowań i osobowości Pary Młodej. Natomiast jeśli wybieramy się na ślub Pary Młodej, o której zbyt wiele nie wiemy, bezpieczniej jest kupić coś praktycznego. Warto jednak podczas dokonywania wyboru prezentu ślubnego postawić na dość zaskakujące prezenty, dzięki czemu nasz prezent utkwi w pamięci Pani Młodej i Pana Młodego.

Wesele i prezent ślubny

Prezent ślubny – pomysły

Oczywiście najpopularniejszym wyborem prezentu ślubnego są… pieniądze. W mniejszej lub większej wysokości wsadzane są do kopert lub ozdobnych pojemników przeznaczonych na pieniądze. Dlaczego właśnie pieniądze? Zapewne dlatego, że pieniędzy nigdy za wiele, a Para Młoda może je wykorzystać zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami. Oczywiście taka forma podarunku ma pewną wadę – nie wymaga zbytniego wysiłku ze strony wręczającego prezent i może być odebrana jako pójście na łatwiznę. Przyjęło się, że oprócz tzw. prezentu głównego, czyli np. wspomnianych pieniędzy, wręcza się jakiś drobiazg, najczęściej są to kwiaty. Jednak coraz częściej Para Młoda prosi, aby nie przynosić na ślub kwiatów.

Prezent ślubny – pomysły
Co na prezent ślubny zamiast kwiatów?

Jeśli wybierasz się na ślub, a Para Młoda zaznaczyła, że jednak woleliby, aby goście weselni nie przynosili kwiatów, możesz wręczyć im nieco inny, ale równie miły upominek. Mogą to być między innymi:

  • słodkości,
  • wino,
  • kupon Lotto.

Poza tym mogą to być też na przykład puzzle. Słodkości to ciekawa alternatywa dla kwiatów, jednak może się zdarzyć, że Para Młoda walczy z dodatkowymi kilogramami lub z różnych powodów nie spożywa ich, zatem taki słodki prezent będzie nietrafiony. Również wino jest ryzykownym prezentem. Ponieważ nie wszyscy lubią wino, a nawet Ci, którzy lubią, mają swoje ulubione smaki, więc możesz mieć problem ze wstrzeleniem się w preferencje Pary Młodej. Kolejnym dodatkiem do prezentu może być kupon Lotto, a kto wie, może dzięki niemu Para Młoda będzie „ustawiona” do końca życia, choć to raczej małe prawdopodobieństwo. Co na prezent ślubny zamiast kwiatów? Wydaje się, że to puzzle do układania na ślub są najlepszą propozycją.

Co na prezent ślubny zamiast kwiatów?

Jakie puzzle dla dorosłych?

Puzzle są doskonałym prezentem na każdy ślub. Są ciekawym rozwiązaniem również wtedy, kiedy zastanawiasz się, co na prezent ślubny bez wesela. Oczywiście musisz pomyśleć, jakie puzzle dla dorosłych będą odpowiednie dla Pary Młodej. Czyli w skrócie, jakie puzzle do układania im się spodobają. Wybór puzzli jest całkiem spory, jednak najlepszą opcją będą puzzle z nadrukiem zgodnym z ich zainteresowaniami, np. puzzle z koniem, jeśli jeżdżą konno, z ulubionym miejscem na świecie, etc. Są też puzzle z własnym nadrukiem, ale nie wszyscy lubią i chcą oglądać siebie na puzzlach. Zatem Ty musisz podjąć decyzje, co się znajdzie na puzzlach. Pomyśl również o wielkości puzzli, ich kształcie oraz liczbie elementów.

Jakie puzzle dla dorosłych?

Prezent na ślub - puzzle ze zdjęcia

Prezent na ślub w formie puzzli ze zdjęcia sprawdzi się przede wszystkim, jako podarunek dla bliskich nam osób. Wówczas nie powinieneś mieć problemu z wyborem zdjęcia na puzzle. Niestety puzzle z nadrukiem ze zdjęcia mogą nie wpaść w oko nowożeńcom.

Prezent na ślub - puzzle ze zdjęcia
Puzzle o różnych kształtach – nietypowy prezent na ślub

Puzzle o różnych kształtach to z pewnością nietypowy i praktyczny prezent dla Pary Młodej. Kształt puzzli możesz dopasować do zainteresowań Pary Młodej lub do ich pracy. Niezależnie od tego, jaki kształt puzzli wybierzesz - z pewnością zaskoczysz nowożeńców. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie kształty puzzli będą odpowiednie, skontaktuj się ze specjalistami z Fabryki Puzzli, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Puzzle o różnych kształtach – nietypowy prezent na ślubPomysł na prezent ślubny - puzzle o tematyce ekologicznej

Ciekawym pomysłem na prezent ślubny są puzzle o tematyce ekologicznej. Oczywiście spodobają się Parze Młodej, która podąża za eco trendami i stara się żyć z poszanowaniem ekologii.

 

Nie wiesz jakie puzzle dla dorosłych będą odpowiednie dla Twoich bliskich?
Fabryka Puzzli pomoże Ci dokonać wyboru! Skontaktuj się z nami i spraw radość swoim bliskim.Puzzle o tematyce religijnej

Puzzle o tematyce religijnej zachwycą głęboko wierzącą Parę Młodą. Mogą to być święci patroni, ikony sakralne, a także klasyczne nadruki w postaci Trójcy Świętej. Ciekawym wyborem może być nadruk na puzzlach zdjęcia katedry, w której jest brany ślub.


Prezent ślubny dla rodziców

Przyjęło się, że podczas uroczystości weselnych Para Młoda wręcza rodzicom Panny i Pana Młodego prezenty. Doskonałym pomysłem i z pewnością mniej oklepanym, będą puzzle o tematyce rodzinnej lub okazjonalnej.

 

Niebanalny prezent ślubny dla żony

Coraz częściej praktykowane jest, że Para Młoda kupuje sobie nawzajem jakieś prezenty. Dlatego, jeśli chcesz zaskoczyć swoją przyszłą żonę lub męża, zamów puzzle z własnym nadrukiem lub puzzle z jego ulubioną postacią z filmów.

 

Jak zapakować prezent ślubny

Oprócz prezentu, ważne jest również odpowiednie zapakowanie prezentu. Jeśli zastanawiasz się, jak zapakować prezent ślubny w formie puzzli, podpowiadamy, że może to być prosta torebka prezentowa o odpowiedniej wielkości lub profesjonalne pakowanie w papier prezentowy. Niezależnie od tego, jakie opakowanie wybierzesz, stawiając na puzzle dla dorosłych, masz pewność, że Para Młoda będzie zachwycona.

Jak zapakować prezent ślubny


 

Autor:Daniel