Gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli

Gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli to niezbędny prezent w dniu św. Mikołaja w każdym przedszkolu. Poza tym to gwarancja uśmiechu na twarzy każdego przedszkolaka i miło spędzonego dnia. Warto jednak pamiętać, że gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli powinny nie tylko wzbudzać pozytywne uczucia u maluchów, ale również powinny pozostawać praktyczne i edukacyjne. Co zatem powinno się znaleźć w paczce mikołajkowej do przedszkola? O tym poniżej!

 

Paczki na Mikołaja do przedszkola – dlaczego warto kupić?

Paczki na Mikołaja do przedszkola cieszą się od wielu lat dużą popularnością zarówno wśród rodziców, jak i pracowników placówek. Dlatego? Przede wszystkim dlatego, że prezenty, takie jak paczki mikołajkowe sprawiają radość wszystkim dzieciom w przedszkolu bez względu na wiek. Co oznacza, że z takiego prezentu będą się cieszyły zarówno 2-latki, jak i 5-latki. Ponadto, dzięki paczkom na Mikołaja, można sprawić, że z pozoru zwykły dzień w przedszkolu będzie dla przedszkolaków niezapomnianym przeżyciem. Poza tym wybór odpowiednio dobranej zawartości paczki mikołajkowej zapewni maluchowi stymulację jego rozwoju i ciekawie spędzony czas. Zatem paczki na Mikołaja dla przedszkoli mogą łączyć przyjemne z pożytecznym.

Paczki na Mikołaja do przedszkola – dlaczego warto kupić?


 

Jakie wybrać gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli?

Wiele osób zastanawia się, jakie wybrać gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli, aby zadowoliły wszystkie dzieci oraz były przy tym funkcjonalne, uniwersalne i wspierały rozwój maluchów. Decyzja o wyborze paczki na Mikołaja nie jest prosta. Warto jednak pamiętać, że trzeba postawić na zestawy dopasowane do faktycznych potrzeb i możliwości dzieci. A wszystkie gry i zabawki, które wchodzą w skład paczki powinny powstać pod nadzorem zespołu doświadczonych pedagogów, psychologów, projektantów, grafików i … rodziców. Takie ma zawsze w ofercie gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli Fabryka Puzzli. Ponieważ idealnie łączą w sobie walory edukacyjne i rozwojowe, dzięki czemu nauka przybiera formę przystępnej zabawy.

Jakie wybrać gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli? 

Zalety wyboru gotowych paczek mikołajkowych dla przedszkoli

Gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli powinny wyróżniać się wysoką jakością wykonania. Oczywiście wszystkie zestawy powinny być wyprodukowane w Polsce. Przykładowo Fabryka Puzzli oferuje paczki mikołajkowe wykonanie w siedzibie firmy na terenie kraju, co umożliwia sprawowanie kontroli nad całym procesem produkcji poszczególnych elementów paczki. Istotnym faktem jest, że dzieciom radość sprawią tylko rzeczy, których jeszcze nie mają w domu. Dlatego zawartość każdej paczki powinna być tworzona wyłącznie z produktów, które są nowościami w ofercie. Wówczas każdy przedszkolak może otrzymać zupełnie nowy prezent, który się nie zdubluje z dotychczas posiadanymi grami i akcesoriami. Warto dbać o dobre nawyki, dlatego paczki nie powinny posiadać niezdrowych słodyczy, czy elektroniki, z którą maluchy mają najczęściej wystarczający kontakt. Wychodzimy z założenia, że co za dużo to niezdrowo, dlatego w paczkach Fabryki Puzzli na Mikołaja nie ma elektroniki, która zazwyczaj bardziej szkodzi niż pomaga przedszkolakom.

Zalety wyboru gotowych paczek mikołajkowych dla przedszkoli

Gotowe paczki na Mikołaja dla dzieci

Oczywiście gotowe paczki na Mikołaja dla dzieci, tylko wtedy sprawią im radość, kiedy będą dobrane idealnie do ich potrzeb i możliwości rozwojowych. Dlatego paczki mikołajkowe dla przedszkoli powinny posiadać inne zestawy prezentów dla poszczególnych grup wiekowych.

 Gotowe paczki na Mikołaja dla dzieci

Uniwersalne gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli

Oczywiście opiekunowie w przedszkolach najlepiej znają swoich podopiecznych, dlatego w niektórych przypadkach wskazane będzie stworzenie własnej paczki mikołajkowej dla przedszkolaków. Przy czym takie paczki na mikołajki można odnaleźć w ofercie niektórych firm. Oczywiście taką usługę zapewnia również Fabryka Puzzli

 Uniwersalne gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli

Gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli – zestaw dla 3 – 4 latka

Paczki mikołajkowe dla dzieci w wieku 3-4 lat powinny być dopasowane do zdolności i umiejętności przedszkolaków na tym etapie rozwoju. Co oznacza, ze gry w paczkach na Mikołaja powinny być nieco mniej skomplikowane niż w przypadku produktów przeznaczonych dla starszych przedszkolaków. Oczywiście powinny rozwijać umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość, uwagę i małą motorykę. Przykładowo gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli od Fabryki Puzzli zawierają kilka produktów, które są idealne dla dzieci na tym etapie rozwoju. Z pewnością będą z nich zadowolone nie tylko maluchy, ale również ich rodzice, którzy docenią walory edukacyjne.

Gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli – zestaw dla 3 – 4 latkaPaczki mikołajkowe dla 6 latka i 5 latka

Paczki mikołajkowe ze słodyczami są już niemodne dla przedszkolaków. Dlatego paczka mikołajkowa dla 6-latka i 5-latka powinna zawierać gry i produkty, które będą nie tylko bawić i zapewniać doskonałą rozrywkę, ale również wspierać rozwój przedszkolaków. Na przykład paczka dla dzieci na Mikołajki, którą ma w ofercie Fabryka Puzzli zawiera wszystko to, co jest konieczne dla edukacji przez zabawę.

 Paczki mikołajkowe dla 6 latka i 5 latka

Kiedy i gdzie zamówić gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli

Paczki mikołajkowe dla dzieci warto zamówić odpowiednio wcześniej. Przede wszystkim dlatego, że nie ma wówczas obawy o opóźnienia z realizacją zamówienia. Ważne jest również miejsce zamówienia paczek. Dlatego najlepiej zamówić je ze sprawdzonego źródła, jakim jest Fabryka Puzzli. Zresztą opinie o firmie mówią same za siebie.

 Kiedy i gdzie zamówić gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli