• Loteria Znaki Drogowe

Symbol: B617-8281E
Czas realizacji 48 godzin
Brak towaru
17.40
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5907699069972
Zostaw telefon

Loteria Znaki Drogowe to zabawa, która pozwoli wprowadzić Twoje dziecko w świat znaków drogowych, drogowskazów, a przede wszystkim zasad ruchu drogowego. Zestaw liczy 6 plansz (wymiar każdej to 20 x 15 cm), zawierających po 6 znaków drogowych (każdy liczący 4,7 cm średnicy), podzielonych według rodzaju informacji, jakie przekazują.

Dzięki nim, Twoja pociecha dowie się, jakie rodzaje znaków drogowych występują (zakazu, nakazu, informacyjne itp.), a ponadto:

  • Nauczy się logicznego myślenia, bowiem będzie musiało umieć odpowiednio dopasować znaki pod względem prezentowanej przez nie tematyki.
  • Nauczy się przestrzegania zasad bezpieczeństwa, dowie się, co oznaczają każde z nich, przez co taką wiedzę będzie mogło wykorzystać w praktyce.
  • Rozwinie swoje manualne zdolności, dlatego, że każdy znak to osobny żeton, który należy umiejętnie umieścić w odpowiedniej planszy.

Loteria Znaki Drogowe łączy w sobie wszystko, co najlepszego w tego typu grach. Z jednej strony dba o aktywny rozwój Twojego dziecka, z drugiej natomiast dostarczam mu odpowiednią dawkę wiedzy, którą szybko może wykorzystać także w praktyce.

Zamów tę grę już dziś i razem wspólnie ze swoją pociechą zacznijcie poznawać znaki drogowe wraz z ich znaczeniem!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie