• Łamigłówki Małego Bystrzaka

Symbol: 8DCE-640E3
Czas realizacji 48 godzin
Brak towaru
2.90
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5907699069941
Zostaw telefon

Łamigłówka Małego Bystrzaka to zestaw, dzięki któremu Twojego dziecko pobudzi swoje zdolności poznawcze, nauczy się logicznego myślenia, a przede wszystkim wyciągania wniosków.

Gra zawiera w sobie aż 16 stron oferujących różne formy ćwiczeń. Wśród nich Twoje dziecko będzie musiało "zmierzyć" się m.in. z: zabawą w dokańczanie wzoru, łączeniem ze sobą elementów, które do siebie pasują, znajdowaniem podobieństw i różnic, a nawet rysowaniem szlaczków i wieloma innymi.

Dzięki temu:

Nauczy się planowania oraz logicznego myślenia, każda gra to inne zadanie, jednak każde z nich wymaga odpowiedniego podejścia i wyciągania wniosków.

Rozwinie zdolności manualne, a zwłaszcza precyzyjne posługiwanie się długopisem, ołówkiem oraz kredką.

Poćwiczy swoją spostrzegawczość, która będzie mu potrzebna do rozwiązania wielu ciekawych zadań.

Łamigłówka to kompleksowy zestaw gier i zabaw edukacyjnych, pozwalający Twojemu dziecku na wszechstronny rozwój. Każda z gier została zaprojektowana w ten sposób, aby była ciekawa, angażująca, ale przede wszystkim w aktywny sposób wspierała prawidłowe funkcje poznawcze Twojej pociechy.

Zyskaj pewność, że Twoje dziecko rozwija się dokładnie tak, jak trzeba. Zamów i sprezentuj mi zestaw Łamigłówki Małego Bystrzaka!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie