Na dobre przyjął się zwyczaj, że podobnie jak na Boże Narodzenie, co roku dzieci oczekują też upominków na Wielkanoc.
Prezenty na Wielkanoc dla dzieci nie budzą aż tylu emocji jak te gwiazdkowe. Niemniej jednak, rodzice często zastanawiają się co wybrać. Podpytują swoje pociechy, radzą się znajomych i szukają rozwiązania w sklepach internetowych. Dawniej sprawa była prostsza, ponieważ prezenty na Wielkanoc dla dzieci stanowiły słodycze. Czekoladki, cukierki i czekoladowe jajka w kolorowych pozłotkach. Ta wielkanocna tradycja z biegiem lat ewoluowała.Obecnie wybierając
prezent na Wielkanoc dla dziecka rodzice mają ogromną dowolność. Dozwolone jest wszystko! Twoja pociecha może dostać od zajączka słodycze, zestawy kreatywne, pluszaki, gry planszowe, puzzle czy książki. Niekończące się możliwości to spory dylemat, prawda? Dlatego postanowiliśmy pomóc i stworzyć TOP 7 prezentów na Wielkanoc dla dzieci, które ciekawie wypełnią świąteczny czas. Nasza lista spodoba się szczególnie tym rodzicom, którzy stronią od dawania w prezencie słodkości.
Książeczki o zwierzętach to idealne prezenty na Wielkanoc dla dzieci

W czasie świąt jest sporo wolnego czasu, który każdy rodzic pragnie wypełnić swojemu dziecku. Jeśli szukasz na to fajnego sposobu możesz zająć maluchy książeczkami. Oczywiście najbardziej pasują do okazji te ze zwierzątkami. Są dostępne nawet typowo wielkanocne książki dla dzieci. W Fabryce Puzzli znajdziesz takie pozycje jak „Wielkanocny baranek”, „Wielkanocny kurczaczek” czy „Wielkanocny zajączek”.


Dobry pomysł na prezent na zajączka to... puzzle

Jeśli chcesz postawić na angażujące prezenty na Wielkanoc dla dzieci wybierz puzzle. Dla maluchów sprawią radość puzzle w kształcie zwierząt. Nieco starsze dzieci będą zachwycone jak zajączek podrzuci im puzzle ze znanymi i lubianymi bohaterami z bajek. A jeżeli chcesz zaskoczyć swoją pociechę strzałem w dziesiątkę będą puzzle fluorescencyjne. Gwarantujemy, że efekt po ich ułożeniu będzie cieszył jeszcze bardziej.


Prezenty na Wielkanoc dla dzieci lubiących kreatywność

Taki prezent na Wielkanoc dla dziecka wymaga trochę Twojej inwencji. Na pewno doskonale znasz swoją córeczkę, synka. Wiesz jakie lubią kolory, wzory, kształty, materiały plastyczne. Możesz więc zajrzeć do kategorii artykuły plastyczne i wybrać dokładnie to, co spodoba się Twojemu dziecku. Tak indywidualnie przygotowany zestaw możesz zapakować w specjalne wielkanocne opakowanie, np. w koszyk z filcu w kształcie zajączka.


Memory to sprawdzony wielkanocny prezent na zajączka

Znana wszystkim gra memory to świetny sposób na zabawę zarówno w święta jak i na co dzień. Nie potrzeba rezerwować na nią dużo czasu, ponieważ gra jest szybka i prosta. W Fabryce Puzzli dostępne są różne jej warianty. Gra memory ptaki, memory zoo, zwierzaki czy zwierzęta na farmie. Ta tematyka doskonale wpisuje się w klimat tych świąt. Dlatego takie prezenty na Wielkanoc dla dzieci nie tylko cieszą, ale też pasują do okazji.
Gry planszowe jako wielkanocne upominki dla dzieci

Planszówki nie raz udowodniły, że sprawdzają się zawsze i wszędzie. Dostępna oferta gier planszowych jest tak różnorodna, że z pewnością znajdziesz idealną na tę okazję. Gry planszowe dla dzieci na Wielkanoc są fajnym pomysłem dla każdej grupy wiekowej. Możesz znaleźć planszówkę nieskomplikowaną, do której będą modli usiąść wszyscy. Dobrym rozwiązaniem może okazać się też... kilka gier! Możesz sobie na to pozwolić, ponieważ w Fabryce Puzzli znajdziesz również tanie gry planszowe.
Akcesoria sportowe to prezenty na Wielkanoc dla dzieci lubiących aktywność

Są dzieci, które roznosi energia. Trudno im usiedzieć na miejscu i uwielbiają aktywność fizyczną. Dlatego dobrym pomysłem mogą okazać się akcesoria sportowe. To dobra okazja, żeby podarować je dzieciom, bo ciepłych dni będzie coraz więcej. Jakie sportowe zabawki wybrać? Piłka, skakanka, półjeże, pingpong, skoczek dla dzieci, badminton czy fiszka. To oczywiście tylko przykłady, bo sportowe prezenty na Wielkanoc dla dzieci to ogromna gama możliwości.Zabawka interaktywna, czyli prezent dla dziecka w duchu czasu

To propozycja przede wszystkim dla najmłodszych dzieci. Większość maluchów bardzo lubi interaktywne zabawki. Wiele z nich stymuluje rozwój i uczy. A wiadomo przecież, że nauka przez zabawę to doskonały sposób na zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy. Interaktywne prezenty na Wielkanoc dla dzieci mogą być bardzo różne. Od dźwiękowych książeczek, przez zabawki typowo edukacyjne po interaktywne pluszaki. Żeby upominek spodobał się dziecku powinien być przede wszystkim odpowiedni do wieku.

Mamy nadzieję, że nasze TOP 7 prezentów na Wielkanoc ułatwi Ci wybór świątecznego upominku dla dziecka. Powyższe propozycje z pewnością nie tylko spodobają się najmłodszym, ale też pozwolą wspólnie spędzić radosny świąteczny czas.


Zobacz na nasz sklep! Tam znajdziesz idealny prezent czy praktyczne prezenty na zajączka wielkanocnego i nie tylko! Z nami przygotujesz upominki wielkanocne i prezenty na święta wielkanocne szybko i sprawnie :)