Okres Mikołajek i świąt Bożego Narodzenia jest – tak naprawdę – czasem magicznym. Klimatyczna aura, pozytywne emocje oraz wymarzone prezenty sprawiają, że na ten moment czeka się nierzadko przez cały rok – dotyczy to zwłaszcza najmłodszych. Zanim w pełni oddamy się tej cudownej aurze, z reguły szukamy upominków, które wywołają uśmiech dzieci. Jakie paczki mikołajkowe dla przedszkoli będą zatem najlepszym wyborem? Przeczytaj ten artykuł i sprawdź nasze propozycje!

Paczki mikołajkowe dla przedszkoli – trudny wybór

Paczki mikołajkowe dla przedszkoli – trudny wybór

Jesteś wychowawcą w przedszkolu? Należysz do rady rodziców? A może jesteś zaangażowany w życie tej instytucji w inny sposób? Jeśli trafiłeś na ten artykuł, prawdopodobnie na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco. Co więcej, wiesz najpewniej, że paczki mikołajkowe dla przedszkoli, a właściwie ich komponowanie, jest dużym wyzwaniem. Mamy tego świadomość, dlatego z przyjemnością Ci pomożemy. Przygotowaliśmy różne zestawy prezentów dla najmłodszych, dopasowane do ich wieku i możliwości. Oto nasze propozycje.
Paczki mikołajkowe dla przedszkoli – gry karciane

W wielu naszych paczkach można znaleźć sprawdzone i uwielbiane przez dzieci gry karciane. Ważne jest to, że pełnią one funkcję nie tylko rozrywkową, ale i edukacyjną. Dzięki nim można poprawić refleks i spostrzegawczość, a te stanowią z kolei kluczowe umiejętności nie tylko w rozgrywkach, ale również w szkole i pracy. Na etapie przedszkola ważne jest również to, że gry tego typu ćwiczą zdolności motoryczne oraz koordynację na linii ręka-oko. Co więcej, wiele z nich pozwala przy okazji ćwiczyć pamięć. Ponadto ry karciane pozwalają wzmacniać więzi między rówieśnikami i uczyć maluchy zdrowej rywalizacji. Warto pamiętać także, że to świetna alternatywa dla gier komputerowych.

Paczki mikołajkowe dla przedszkoli – puzzle

W przygotowanych przez Fabrykę Puzzli paczkach mikołajowych można znaleźć puzzle, które nie tylko bawią, ale też uczą oraz stymulują wyobraźnię dziecka. Z pewnością pomagają poznawać świat, w tym rozróżniać kształty, kolory, rośliny oraz  zwierzęta. Niektóre układanki urozmaicone są także literkami oraz cyferkami, dzięki czemu maluch może się nauczyć czytać lub liczyć. Puzzle poprawiają także zdolności manualne maluchów, a jednocześnie ćwiczą ich spostrzegawczość.

Paczki na Mikołajki dla przedszkolaków – gry pamięciowe

Co jeszcze warto uwzględnić w paczce dla przedszkolaka? Z pewnością dużą radość mu sprawią gry pamięciowe. W niektóre tytuły mogą grać już dzieci powyżej drugiego roku życia! Starszym zapewniają one nie tylko frajdę, ale stanowią też wspaniały trening uważności i koncentracji. Ćwiczą one umiejętność kojarzenia oraz łączenia ze sobą elementów, które są identyczne lub do siebie podobne. Warto pamiętać, że gry memory mogą pełnić dodatkowe funkcje. Stymulują np. zmysł dotyku, jeśli w grze zostały zastosowane dodatkowo zróżnicowane materiały.

Paczki świąteczne dla dzieci – gry planszowe

A co powiesz na paczki mikołajkowe z grami planszowymi? Nam również podoba się ten pomysł! Planszówki doskonale sprawdzają się podczas zimowych wieczorów spędzanych z rodzeństwem i rodzicami. W ogromnym stopniu poszerzają horyzonty, stymulują ciekawość, a także wpływają na kreatywność. Oczywiście wspierają również rozwój motoryki małej, a także uczą zasad współpracy i cierpliwości.

Paczki świąteczne dla dzieci a kolorowanki

Klasyczna kolorowanka wystarczy do tego, aby rozpocząć wspaniałą zabawę! Dlatego też warto uwzględnić ją przy wyborze paczek mikołajkowych – wbrew pozorom wspomaga ona rozwój na wielu płaszczyznach. Korzystanie z kolorowanek poprawia zdolności manualne oraz grafomotoryczne. Dziecko może ćwiczyć w ten sposób chwyt narzędzia pisarskiego, precyzję oraz staranność. Co więcej, kolorowanki rozwijają wrażliwość na kształty i kolory. Czego chcieć więcej?

Dlaczego warto zdecydować się na nasze paczki mikołajkowe dla przedszkoli?

Dlaczego warto zdecydować się na nasze paczki mikołajkowe dla przedszkoli?

Im bliżej Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia, tym bardziej gorączkowa staje się atmosfera. Poszukiwanie idealnych prezentów bywa bowiem trudne, zwłaszcza wtedy, gdy chce się obdarować wiele osób, a więc np. grupę przedszkolaków. Jeżeli więc czasu jest mało, a dzieci sporo, zdecydowanie dobrze jest zadecydować się na gotowe paczki mikołajkowe dla przedszkoli. Jaki są inne powody, dla których warto się na nie skusić?

Dbałość o detale

Podczas komponowania paczek dla przedszkoli w Fabryce Puzzli dbamy o każdy detal oraz najwyższą jakość produktów. Oprócz tego wszystkie nasze paczki wspaniale się prezentują i zachwycają od pierwszego wejrzenia. Dbamy jednak nie tylko o aspekt wizualny, ale dokładamy wszelkich starań, aby każda paczka stanowiła dla maluchów niekończące się źródło zabawy. W końcu nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka!

Znajomość potrzeb dzieci

Doskonale znamy potrzeby dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Co więcej, nad tworzeniem każdej paczki czuwa nasz zespół specjalistów: projektantów, grafików oraz psychologów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że paczki nie tylko spodobają się dzieciom, ale też pomogą poznawać im świat oraz trenować te umiejętności, które przydadzą im się również na kolejnych etapach życia.

Działamy na rynku od dłuższego czasu, dlatego znakomicie znamy najmłodszych klientów. Co to oznacza w praktyce? Głównie to, że wiemy, iż w przypadku trzylatków świetnie sprawdzą się gry rozwijające zdolności manualne, natomiast u sześciolatków – puzzle czy gry logiczne. To wszystko sprawia, że oferujemy wartościową alternatywę dla paczek, które nie są perfekcyjnie przemyślane. Z każdym rokiem udoskonalmy też naszą ofertę. Dzięki temu wiemy, że kiedy maluchy otrzymują nasze zestawy, radości nie ma końca!

Wartościowe prezenty

Wszyscy wiemy, że paczki świąteczne bywają różne. Jako Fabryce Puzzli zależy nam jednak na tym, aby były one naprawdę wartościowe. Dlatego oferowane w naszych zestawach gry i puzzle mają realny wpływ na rozwój dziecka. To niezwykle istotny aspekt – z okazji Mikołajek możemy dziecku nie tylko dać prezent do zabawy, ale nauczyć go również wielu umiejętności.

Oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów

Kiedy zbliżają się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia, wielu pedagogów ma dylemat: kupować gotowe paczki czy też kompletować je samemu? Pewne jest to, że w Fabryce Puzzli kupno całej paczki mikołajkowej wiąże się u nas z atrakcyjnymi rabatami. Jest to o wiele bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż zakup wszystkich produktów osobno (również tych poza naszym sklepem). Prawdą jest także to, że powierzenie tej czynności firmom specjalizującym się w tym temacie (a więc np. nam) to również oszczędność czasu i nerwów.

Brak konieczności szukania opakowania

Jeśli zdecydujesz na paczki mikołajkowe dla dzieci w Fabryce Puzzli, nie będziesz dodatkowo musieć martwić się o to, jak je zapakować – do każdego zestawu dołączane jest specjalne pudełko, które wystarczy złożyć, aby wraz z prezentami było gotowe do wręczenia. Dbamy o estetyczne i przyjemne dla oka opakowania, które – urozmaicone pięknymi motywami – wprowadzają dzieci dodatkowo w klimat świąt. Ważny jest dla Ciebie aspekt ekologiczny? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię to, że każdy zamówiony produkt wkładamy w karton, a do tego nasze pudełko wykonane jest z tektury. Dzięki temu oferowane przez nas rozwiązania są w pełni przyjazne dla środowiska.

Możliwość personalizacji

W Fabryce Puzzli jest w czym wybierać! Oferujemy bowiem nie tylko gotowe zestawy. Jeśli chcesz, możesz je również samodzielnie komponować i wybrać te prezenty, które są Twoim zdaniem najbardziej odpowiednie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz drogą telefoniczną lub e-mailową oraz precyzyjnie określisz swoje potrzeby. Potrzebujesz porady? Z przyjemnością Ci pomożemy.

Dostawa w umówionym terminie

Nasze paczki mikołajkowe dostarczamy w umówionym wcześniej terminie. Dzięki temu nie ma ryzyka, że dotrą za późno, a dzieci zostaną bez prezentów. Dbamy również o wysokie standardy obsługi, tak aby cały proces związany z zamówieniem i odbiorem przesyłki był dla naszych klientów czystą przyjemnością.

Paczki mikołajkowe dla przedszkoli w Fabryce Puzzli

Szukasz wyjątkowych paczek mikołajkowych dla przedszkoli? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Jako Fabryka Puzzli specjalizujemy się w kompletowaniu paczek, które wywołują w dzieciach prawdziwą radość. Jesteś wychowawcą maluchów? Jeśli tak, pamiętaj, że nasze propozycje prezentów będą wspaniałym wsparciem Twojej misji wychowawczej, co z pewnością doceni wielu rodziców. Zamów je i przekonaj się o tym sam/a!

Paczki mikołajkowe dla przedszkoli w Fabryce Puzzli