Szanowni Państwo,

 

    Za nami wyjątkowo niespotykany i równie trudny okres. Przed nami – czas pełen wyzwań i konieczności adaptacji do nowych warunków. Zdajemy sobie sprawę, w jak wymagających okolicznościach przyjdzie Wam pracować w nadchodzącym roku. Właśnie dlatego, z myślą o Was,jak i o najmłodszych stworzyliśmy całkowicie nową Paczkę Przedszkolaczka, czyli zestaw gier,puzzli, układanek i malowanek. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim Wasi podopieczni utrwalą wiedzę, którą już udało Wam się przekazać. Wy sami z kolei zyskacie wartościowe narzędzia do jeszcze szybszej i efektywniejszej edukacji.


    Co Wy i Wasi podopieczni znajdziecie w tej paczce?
Gry, puzzle, układanki i malowanki, odpowiadające za aktywne wspieranie najważniejszych obszarów rozwoju dzieci, w tym: planowanie i logiczne myślenie, kreatywność, zdolności manualne, nauka języków obcych. Całość w formie przystępnych zabaw, w które mogą zaangażować się zarówno same dzieci, jak i osoby dorosłe.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami ;)

 

Zachęcamy do zrobienia wstępnej rezerwacji drogą mailową w przypadku zainteresowania. Rezerwacja jest niezobowiązująca a dzięki temu wydłuży się Państwu czas na możliwość złożenia ostatecznego zamówienia.  Gwarancją przyjęcia rezerwacji jest otrzymanie zwrotnego mailowego potwierdzenia. W rezerwacji prosimy o zostawienie danych kontaktowych.