Paczki mikołajowe ze słodyczami i dodatkowy upominek. Fabryka Puzzli.

2022-10-20 16:08:00
Paczki mikołajowe ze słodyczami i dodatkowy upominek. Fabryka Puzzli.

Dziecięca beztroska to coś, co zawsze się ciepło wspomina i do czego się coraz częściej tęskni z biegiem lat. To co wzbudza pozytywne wzruszenia, to m.in. zabawy, przygody, przyjaźnie, bajkowi bohaterowie, magiczne miejsca. Także prezenty tworzą te ciepłe wspomnienia. Paczki świąteczne, paczki mikołajkowe ze słodyczami, prezenty urodzinowe i te otrzymywane bez okazji... dzieci uwielbiają bezgranicznie. Skąd to wiadomo? Bo na twarzy dziecka nowa gra planszowa wywołuje uśmiech, a widok czekolady, ulubionych cukierków czy żelków jeszcze go pogłębia i utrzymuje. Dlatego trudno jest odmówić najmłodszym takiej radości. Warto jest jak najdłużej pielęgnować ten dziecięcy świat. I warto też zapewnić jak najlepsze wspomnienia z dzieciństwa. Pomagać kolekcjonować szczęśliwe chwile. A do takich wspomnień z pewnością można zaliczyć obdarowywanie prezentami. Ponieważ to wyjątkowo emocjonujące przeżycie.

Dzieci kochają prezenty i... słodycze!

 

Moment, gdy rozrywa się papier opakowania albo wkłada głowę do ozdobnej torby, żeby jak najszybciej zobaczyć co ona zawiera jest bezcenny! Niestety nieraz dorośli – rodzice, dziadkowie, opiekunowie, bliskie osoby – mierzą się z... reakcją dziecka. Prezent zamiast rozświetlić buzię pociechy powoduje, że pojawia się na niej zawód. To dlatego, że nie zawsze łatwo jest przewidzieć z czego dzieci się ucieszą i trafić w ich gust. A teraz zbliżają się właśnie mikołajki i Boże Narodzenie, czyli czas prezentowych wyzwań! Na pierwszy ogień idą mikołajki.

Paczki mikołajkowe ze słodyczami na pewno ucieszą dzieci. Oczywiście fajnie, gdyby coś jeszcze znalazło się w paczce na mikołajki dla dziecka. W końcu słodkości sprawiają przyjemność, ale chwilową, bo zazwyczaj szybko znikają. Choć bywa, że na jakiś czas lądują w sekretnej szafce. Szafce ze słodyczami. Dlatego gra czy zabawka może być tym, co doskonale uzupełni paczki na mikołajki ze słodyczami. A dodatkowo zapewni rozrywkę na miesiące, a nawet lata.

Rozważając wszystkie za i przeciw, do paczek mikołajkowych ze słodyczami, proponujemy dodawanie też innych prezentów dla dzieci. Nie będą co prawda słodkie, ale z zagwarantują na sto procent słodkie wspomnienia na przyszłość.

 


Kredki, mazaki i inne gadżety do kolorowania, malowania

 Kredki, mazaki i inne gadżety do kolorowania, malowania

 

Kredki ma każde dziecko, ale na zwykłych kredkach możliwości się nie kończą. Są jeszcze kredki żelowe, kredki pachnące, kredki dwustronne... nie wspominając bardziej o profesjonalnych kredkach. Opcji jest cała masa, a zabawa niekończąca się. Mazaki też są rozmaite zaczynając od ich kolorów, kształtów, po zapachy i dodatkowe opcje. Są np.magiczne mazaki dmuchańce. Dobrze dobrane akcesoria do malowania i kolorowania mogą motywować do spędzania czasu kreatywnie. Z pewnością paczka mikołajkowa ze słodyczami urozmaicona takimi drobiazgami nie tylko ucieszy, ale też przyda się i posłuży przez długi czas.

 
Prezent krojony na miarę

 Prezent krojony na miarę

 

Co dziecko, to hobby. Niektórzy lubią rysować, tańczyć... Inni siedzą po uszy w książkach... Niektórych dziewczynek nie można oderwać od szafy i lusterka, a innych od komiksów i figurek. Za to jednych chłopców trudno wyciągnąć z boiska, podczas gdy ich koledzy nigdy nie wychodzą z pokoju grając w gry. Czymkolwiek się dziecko interesuje, warto to pielęgnować. Nic nie sprawi młodemu entuzjaście takiej radości jak rodzic wspierający pasję. Niezależnie od tego czy będzie to książka w temacie, lalka do stylizacji czy paleta cieni do oczu, figurka superbohatera, najnowszy sprzęt sportowy czy nowo wydana gra. Paczki mikołajowe ze słodyczami na pewno wywołają wiele emocji z prezentem takim jak te.

 
Gry memory to zabawa dla całej rodziny

Gry memory to zabawa dla całej rodziny

Idealna gra na spędzenie rodzinnego czasu. Gra dostępna w wielu wydaniach, kierowana do różnych upodobań. Gry memory to świetny sposób na ćwiczenie pamięci przez zabawę. Memory są rozwijające zarówno dla młodszych jak i pielęgnujące te ważne umiejętności u starszych dzieci. Nigdy nie jest za wcześnie, aby zadbać o „szare komórki”. A dobra pamięć i zdolność koncentracji znacznie wspomagają naukę, przyswajania informacji i logiczne myślenie. Ponadto gra memory utrzymuje uwagę wszystkich zebranych aż do samego końca. Dlatego też doskonale wzmacnia więzi rodzinne.

 

Dzień pełen wrażeń zagwarantują bilety na wydarzenie roku

Dzień pełen wrażeń zagwarantują bilety na wydarzenie roku

Dla nastolatków ulubieni muzycy i aktorzy są często całym światem, a szansa na zobaczenie ich z bliska jest spełnieniem marzeń. Gdy nastoletnia burza emocji trwa, można być pewnym, że sprezentowanie wejściówki na upragnioną imprezę to hit. Bilet na koncert ulubionego zespołu albo na wymarzone wydarzenie, jak festiwal czy konwent, zapewni bezgraniczną wdzięczność i falę (bezwarunkowej... oczywiście) miłości. Młodsze pociechy można natomiast obdarować biletem na nieco inny event. Oczywiście z równie wielkimi emocjami. Paczka ze słodyczami na mikołajki może zawierać bilet do lunaparku albo ulubionej sali zabaw. Może to być też zaproszenie do kina albo miejsca, gdzie będzie okazja zjeść frytki, lody. Super jeżeli do tego będzie można zrobić sobie zdjęcie z bajkowym bohaterem. Nie ma w końcu lepszego prezentu niż niezapomniane wspomnienia.

 Przebieranki, czyli to co dzieci lubią najbardziej

 Przebieranki, czyli to co dzieci lubią najbardziej

 

Prezent i dla tych najmłodszych i dla tych starszych. Jeśli dziecko kocha fikcyjne postacie takie jak strażak Sam, Marinette, Harry Potter czy Iron Man można wybrać ten kierunek. Kupienie różdżki, hełmu Iron Mana lub nawet najzwyczajniejszej koszulki z nadrukiem ulubionej postaci gwarantuje pisk radości. Najmłodszym pociechom frajdę sprawia też odgrywanie postaci całkiem codziennych – sprzedawcy sklepowego czy kucharki. Można wybrać też dziecięce zestawy tematyczne, medyczny do zabawy w doktora albo zastawę do odgrywania sceny angielskiej herbatki. Paczka na mikołajki ze słodyczami plus wspomniany zestaw od razu zachęcą do zabawy.

 
Gra na każdą okazję? Karty i karcianki

Gra na każdą okazję? Karty i karcianki

 

Czy to w domu, czy na wyjeździe, a nawet w samochodzie – karcianka zawsze zda egzamin. To najbardziej uniwersalna i wciąż bawiącą rozrywka. Gra w karty w duecie i w grupie, niemal w każdych warunkach dostarcza mnóstwo emocji. Karcianki nieustannie są modne. A czasami też bywają kołem ratunkowym w deszczowe wieczory. Poza klasycznymi kartami i znanymi grami karcianymi można znaleźć gry w oparciu o dobrze znane światy filmowe. Producenci gier karcianych pomysły opierają na takich produkcjach jak np.: „Park Jurajski”, „Powrót do Przyszłości”, czy „Harry Potter”. Albo nieznane wcześniej nowatorskie gry. Możliwości karcianek są ogromne. Dlatego też powinny być częścią kolekcji każdego dziecka, aby go nigdy nie dopadła nuda. Jeśli do emocjonującej gry doda się ulubione słodycze, to z pewnością wspomnienie zapisze się miło w pamięci. Mikołajkowa paczka ze słodyczami plus gra – to jest to!

 
Puzzle małe i duże

 Puzzle małe i duże

 

Tradycyjne, ale też i niestandardowe. Puzzle niezmiennie sprawdzają się w każdym domu, przedszkolu i miejscu zabaw dzieci. Dostosowane są do każdej grupy wiekowej – proste puzzle Peppy Pig, czy ultra-drobne części składające się na mapę świata. Są puzzle dostosowane do wszystkich możliwych poziomów trudności. Dla bardziej wymagających i starszych dzieci można wybrać puzzle, które po złożeniu ukazują scenę przestępstwa i wyjawiają ukryty element zbrodni. To doskonały sposób na spędzenie czasu w pojedynkę i z rodziną. Natomiast młodsze pociechy chętnie układają ulubionych bajkowych bohaterów i zwierzęta.

 
„Zgadnij kto to” czy „Avengersi” - gry planszowe dla każdego

„Zgadnij kto to” czy „Avengersi” - gry planszowe dla każdego


Od prostego „Zgadnij kto to” po wielopoziomowe planszówki z fabułą, każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne w wersjach inspirowanych bajkami i filmami gry na spryt lub wyobraźnię, szybkie rozgrywki oraz ciągnące się opowieści. Gry planszowe niezmiennie zapewniają rozrywkę zarówno maluchom, starszakom jak i dorosłym. Dostępne są oczywiście planszówki, w które z przyjemnością mogą grać wszyscy domownicy. Mali i duzi, starzy i młodzi. Jeśli podczas gry dodatkowo będzie można przekąsić coś słodkiego czas ten będzie jeszcze milszy. Paczka mikołajkowa ze słodyczami dla dzieci w takim przypadku ucieszy znacznie więcej osób.

Przygotowywanie paczek mikołajkowych ze słodyczami jak widać wcale nie jest takie łatwe. Dlatego Fabryka Puzzli chętnie w tym wspiera. Nasz asortyment z pewnością pomoże uzupełnić każdą paczkę na mikołajki. Puzzle i układanki dla dzieci, gry memory dla dzieci czy gry planszowe dla dzieci, to ogólne kategorie, do których warto zajrzeć przed mikołajkami i Bożym Narodzeniem.

Paczki mikołajowe ze słodyczami

Autor:Daniel