Zastanawiasz się, jakie prezenty na święta kupić maluchom? Z pewnością te, o których długo nie zapomną, pomogą im w codziennym funkcjonowaniu, a jednocześnie wielopłaszczyznowo wesprą ich rozwój. Doskonałym wyborem będą tu kuferki świąteczne dla dzieci, dopasowane do wieku i zapewniające szeroką gamę atrakcji. Dlaczego warto zainwestować właśnie w nie? Odpowiadamy.

Kuferki świąteczne dla dzieci – prezenty dopasowane do wieku

Kuferki świąteczne dla dzieci – prezenty dopasowane do wieku

Kuferki świąteczne dla dzieci z pewnością powinny być atrakcyjne. Jeżeli zamierzasz je kupić dla wielu maluchów, zwróć uwagę na to, aby były one dobrane odpowiednio do grupy wiekowej. Upominki, które trzylatkom sprawią radość, niekonieczne będą właściwym wyborem dla sześciolatków. Oznaczenia wiekowe są, wbrew pozorom, bardzo istotne. Dlaczego? Ponieważ jeśli pięcioletni maluch otrzyma grę przeznaczoną dla dzieci 7+, może być sfrustrowany, jeśli nie uda mu się w nią wygrać. Z kolei dobrze dobrane pod tym względem zabawki pomogą mu zwiększyć wiarę w swoje możliwości i kompetencje, podnieść samoocenę, a jednocześnie nauczyć go przydatnych na tym etapie umiejętności.

Kuferki świąteczne dla dzieci – korzystna cena

Kuferki świąteczne dla dzieci – korzystna cena

W czasach galopującej inflacji dla wielu z nas istotny jest każdy grosz. Co więcej, aspekt ten jest szczególnie ważny wtedy, gdy musisz kupić wiele kuferków świątecznych dzieci, uczęszczających np. do Twojego przedszkola. Warto zaznaczyć, że paczki mikołajkowe mają to do siebie, że są o wiele bardziej atrakcyjne cenowo niż przedmioty kupowane pojedynczo – tak jest przynajmniej w Fabryce Puzzli. Nasze kuferki to również idealny dowód na to, że nie trzeba wydawać fortuny, aby podarować dzieciom coś oryginalnego i wartościowego. Jesteś mamą i szukasz prezentu dla dwójki maluchów? Jeśli tak, jeden kuferek również się tutaj sprawdzi – przy okazji Twoje dzieci nauczą się wówczas umiejętności dzielenia się różnymi rzeczami.

Paczki świąteczne dla dzieci – bezpieczeństwo i trwałość

Paczki świąteczne dla dzieci – bezpieczeństwo i trwałość

Podczas zakupów warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę zabawek, ale również ich jakość. Z pewnością powinny być one trwałe oraz zapewniać bezpieczeństwo maluchom. Dobrze jest więc sprawdzić, z jakich materiałów są one wykonane – to szczególnie istotne dla najmłodszych dzieci, które nierzadko wkładają zabawki do buzi. Dzięki temu zyskasz pewność, że np. plastik lub farby wykorzystane do stworzenia danej zabawki, nie są toksyczne. Pamiętaj również, że maluszki są w stanie połknąć różne elementy zabawek, co kolei może doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji – w naszych kuferkach wszystkie prezenty są jednak dopasowane do wieku, dlatego nie stwarzają takiego zagrożenia.

Zdarza się, że w niektórych plastikowych zabawkach znajduje się bisfenol. Jest to związek, który negatywnie wpływa na gospodarkę hormonalną, powoduje też problemy z erekcją oraz libido. Co więcej, posiada on działanie kancerogenne. Kupując więc np. w kiosku zwykłą zabawkę, która nie ma żadnego atestu, narażasz zdrowie swoje i swojego dziecka. Dlatego też warto zwracać uwagę na atesty.

Zabawki do 14. roku życia powinny mieć oznaczenie „CE” – wskazuje ono na to, że dany produkt spełnia dyrektywy Unii Europejskiej (które są z kolei związane z ochroną zdrowia oraz środowiska). Jest to o tyle istotne, że wiele zabawek, sprowadzanych np. z Chin, takiego oznaczenia nie posiada. Biorąc to wszystko pod uwagę, warto zainwestować więcej w większą zabawkę lub cały ich kuferek, ale mając pewność, że są one w pełni bezpieczne dla zdrowia. Ze względu na to lepszym rozwiązaniem będą zabawki kupione w sprawdzonym sklepie, odpowiedzialnym z oferowane przez siebie produkty, a więc np. w Fabryce Puzzli.

Kuferki świąteczne dla maluchów – dopasowane do dzieci obu płci

Kuferki świąteczne dla maluchów – dopasowane do dzieci obu płci

Jeżeli kupujesz prezenty dla większej grupy maluchów, musisz zadbać o to, aby były one odpowiednio dopasowane. Dobrym rozwiązaniem będą tu upominki uniwersalne, z których mogą bez problemu korzystać dzieci obu płci. Świetnie zdadzą tu egzamin różnego rodzaju gry, puzzle, kolorowanki. To ważne, ponieważ w ten sposób możesz zamówić identyczne kuferki świąteczne dla wszystkich dzieci, a żadne z nich nie będzie się czuło pokrzywdzone. Pamiętaj, że nie każda dziewczynka przepada za lalkami, a każdy chłopiec – za samochodami. Jest to zatem rozwiązanie najbezpieczniejsze.

Jeśli wybierasz świąteczne upominki jedynie np. dla swoich dzieci, możesz idealnie dopasować je do ich zainteresowań. Wykazują one zdolności plastyczne? Świetnym rozwiązaniem będą kolorowanki. Kochają gry karciane? W tym przypadku możesz dla nich kupić np. karty do UNO. Tego typu zabawki cieszą się wielką popularnością wśród dzieci – niezależnie od szerokości geograficznej, w której mieszkają. Co więcej, jeszcze lepiej, jeśli podarujesz im cały zestaw zabawek w jednym kuferku. Godziny radości gwarantowane!

Paczki świąteczne dla dzieci – kompleksowe wsparcie rozwoju

Paczki świąteczne dla dzieci – kompleksowe wsparcie rozwoju

Najlepsze prezenty to te, które nie tylko dają dzieciom mnóstwo radości, ale także wspierają ich rozwój. Gry karciane i planszowe, puzzle i kolorowanki… To tylko część propozycji, które dostarczą maluchom wiele godzin fantastycznej rozrywki. Mogą one pomóc im nauczyć się alfabetu, poznać cyfry oraz identyfikować gatunki różnych zwierząt i roślin. Bardzo ważne jest również to, że wspomagają one koordynację na linii ręka-oko.

Pamiętaj, że w dużym stopniu to od rodziców i pedagogów zależy, jak szybko będą rozwijały się dzieci. Zabawki powinny zatem wspierać rozwój maluchów na każdym etapie ich życia, a odpowiednio dobrane prezenty mogą okazać się przyspieszającym naukę różnych umiejętności narzędziem. Rzecz jasna, takie zabawki nie muszą wcale być nudne! Jeśli zależy Ci na rozwoju dzieci, zastanów się, na jakim etapie się znajdują i jakie umiejętności powinny one nabywać w najbliższym czasie, a jakie będą istotne trochę później.


Prezenty mikołajkowe dla maluchów – upominki dla całej rodziny

Prezenty mikołajkowe dla maluchów – upominki dla całej rodziny

Wybierając prezenty świąteczne czy mikołajkowe, warto zwrócić uwagę na te, które sprzyjają budowaniu relacji. Dlatego też dobrze jest rozważyć wybór takich kuferków, w których znajdą się gry, pozwalające spędzić Tobie wspaniałe chwile z maluchem. Gry karciane, gry planszowe, puzzle – możliwości jest tutaj całkiem sporo. Można z nich skorzystać również wtedy, gdy chce się wzmocnić więzi między rodzeństwem, a więc np. między siostrą a bratem.

Kuferki na święta – zabawki rosnące z dzieckiem

Kuferki na święta – zabawki rosnące z dzieckiem

Mimo że w Fabryce Puzzli przygotowujemy kuferki świąteczne dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych, uwzględniamy w nich również zabawki „rosnące” wraz z maluchami. Oznacza to, że z niektórych z nich maluch będzie z nich mógł korzystać nawet za rok, dwa, trzy czy pięć. Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie każdy stara się jak najbardziej oszczędzić, warto prezent tego typu potraktować jako długoterminową inwestycję. Aby mogły one jednak pełnić odpowiednią funkcję w przyszłości, muszą być dobre jakościowo – i tak to właśnie w naszym sklepie wygląda. To ważne ze względu na to, że dzieci mają tendencję do ściskania, rzucania, potrząsania czy uderzania, a to z kolei przyczynia się do niszczenia przedmiotów.

Bardzo ważne jest też, aby prezenty były atrakcyjne niezależnie od panujących trendów. W naszych kuferkach znajdziesz więc różne gry, puzzle i zabawki, które nie są gwiazdami jednego sezonu i chętnie się do nich wraca na różnych etapach życia.

Kuferki na święta – upominki do rozwijania kreatywności

Kuferki na święta – upominki do rozwijania kreatywności

Kreatywność to dziś bardzo ceniona cecha – zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Dlatego warto rozwijać ją już od najmłodszych lat, pielęgnować oraz trenować. Dzięki odpowiednim zabawkom, które znajdują się w naszych kuferkach, maluchy rozwiną skrzydła i odkryją nowe, drzemiące w nich umiejętności. Doskonale wiemy, że kreatywność często wyrabia się podczas zabawy, a także współdziałania oraz współpracy z innymi dziećmi. Dlatego nasze prezenty są w dużej mierze przeznaczone dla większej liczby uczestników, dzięki czemu pozwalają zaprosić do wspólnej zabawy również kolegów i koleżanki.


Paczka świąteczna – zabawki, które nie „przebodźcowują”

W dzisiejszych czasach jesteśmy atakowani różnymi bodźcami z każdej strony. Ekrany komputerów, migające obrazy, nienaturalne światło, dźwięki telefonów… To wszystko sprawia, że mózg musi przetworzyć bardzo wiele informacji, co może być trudne dla niedojrzałego układu nerwowego dziecka. W naszych kuferkach umieściliśmy w związku z tym zabawki, które nie przebodźcowują organizmu. Wręcz przeciwnie: wiele z nich, jak np. puzzle, umiejętnie wycisza. Dlatego można się nimi bawić nawet przed snem.
Kuferki świąteczne dla dzieci w Fabryce Puzzli

Oferujemy atrakcyjne kuferki świąteczne dla dzieci. Starannie przygotowane przez nas paczki będą niezapomnianą niespodzianką dla wielu maluchów. Spełniają one wszystkie powyższe założenia oraz kryteria. Idealnie wpiszą się w potrzeby najmłodszych, a do tego są trwałe, dzięki czemu będą pełnić swoje zadanie przez wiele lat. Pragniesz zamówić nasze kuferki? A może interesuje Cię paczka spersonalizowana? Czekamy na kontakt z Twojej strony! :)

Kuferki świąteczne dla dzieci w Fabryce Puzzli