Witaj na naszym blogu! W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie dyplomy ukończenia przedszkola do druku całkowicie za darmo. Oferujemy aż cztery różne wzory dyplomów w formacie A4 PDF, które możesz pobrać bezpośrednio z linków do dysku Google pod każdym zdjęciem. Postaraliśmy się, aby nasze dyplomy do druku były nie tylko piękne, ale także łatwe w użyciu dla placówek oświatowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Dyplomy dla placówek oświatowych i rad rodziców - ważne informacje

Pragniemy podkreślić, że nasze dyplomy ukończenia przedszkola są przeznaczone całkowicie za darmo dla placówek oświatowych oraz rad rodziców. Chcemy wspierać edukację i radość dzieci z ukończenia kolejnego etapu ich życia. Prosimy jednak o przestrzeganie zasad i zabrania się wykorzystywania naszych materiałów w celach komercyjnych lub posługiwaniem się w jakikolwiek formie przez inne firmy bez zgody Fabryka Puzzli. Dbamy o prawa autorskie oraz satysfakcję wszystkich stron i liczymy na zrozumienie oraz współpracę w tej kwestii.Wyjątkowe dyplomy ukończenia przedszkola dla każdego przedszkolaka

Każdy przedszkolak zasługuje na wspaniałe wspomnienia związane z ukończeniem przedszkola. Nasze fantastyczne dyplomy sprawią, że ten ważny dzień stanie się jeszcze bardziej niezapomniany. Dyplomy są dostępne w różnych wersjach, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oferujemy między innymi:
Dyplom ukończenia przedszkola - Darmowy do pobrania PDF - Wzór 1 (Autobus szkolny)

Dyplom ukończenia przedszkola - Darmowy do pobrania PDF - Wzór 1

Pobierz dyplom ukończenia przedszkola (PDF format A4) - wzór nr 1

(Link do dysku google - w celu pobrania należy mieć konto google, gmail itp)

Dyplom ukończenia przedszkola - Darmowy do pobrania PDF - Wzór 2 (Przybory szkolne)

Dyplom ukończenia przedszkola - Darmowy do pobrania PDF - Wzór 2

Pobierz dyplom ukończenia przedszkola (PDF format A4) - wzór nr 2

(Link do dysku google - w celu pobrania należy mieć konto google, gmail itp)

Dyplom ukończenia przedszkola - Darmowy do pobrania PDF - Wzór 3 (Sowa)

Dyplom ukończenia przedszkola - Darmowy do pobrania PDF - Wzór 3

Pobierz dyplom ukończenia przedszkola (PDF format A4) - wzór nr 3

(Link do dysku google - w celu pobrania należy mieć konto google, gmail itp)Dyplom ukończenia przedszkola - Darmowy do pobrania PDF - Wzór 4 (Wakacje)

Dyplom ukończenia przedszkola - Darmowy do pobrania PDF - Wzór 4

Pobierz dyplom ukończenia przedszkola (PDF format A4) - wzór nr 4

(Link do dysku google - w celu pobrania należy mieć konto google, gmail itp)
Jak wydrukować nasze dyplomy?

Wszystkie nasze dyplomy są dostępne w formacie PDF, co ułatwia ich drukowanie. Możesz wydrukować je samodzielnie na specjalnym matowym papierze przy użyciu drukarek atramentowych, co zapewni doskonałą jakość wydruku. Jeśli nie masz odpowiedniej drukarki lub chcesz zaoszczędzić czas, możesz skorzystać z usług internetowej drukarni, która wydrukuje dyplomy za Ciebie.


Gotowe, piękne dyplomy dla każdej okazji ukończenia przedszkola

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dyplomu ukończenia przedszkola, dyplomu konkursowego czy wyjątkowego dyplomu z okazji Dnia Przedszkolaka, nasze wzory spełnią Twoje oczekiwania. Zapewniamy mnóstwo ślicznych wzorów i łatwość w użyciu, dzięki czemu każde dziecko będzie mogło cieszyć się pięknym dyplomem na pamiątkę swojego przedszkolnego czasu.

Zachęcamy do skorzystania z naszych bezpłatnych dyplomów do druku i życzymy wszystkim przedszkolakom niezapomnianych chwil związanych z ukończeniem przedszkola!Pomoc w edycji plików i wsparcie przy wyborze prezentów na zakończenie roku

Jeśli napotkasz problemy z edycją naszych dyplomów lub potrzebujesz pomocy w wyborze prezentów na zakończenie roku, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy wszelkiej niezbędnej pomocy oraz doradzimy w kwestii odpowiednich upominków. Dla placówek oświatowych, dyrekcji oraz rad rodziców zawsze przygotowujemy dodatkowe rabaty oraz atrakcyjne zestawy, aby uczcić uroczystości związane z ukończeniem kolejnego etapu edukacji w jak najlepszy sposób.Dyplomy na zakończenie przedszkola i inne inspiracje na naszym blogu

Zapraszamy do zaglądania na nasz blog dedykowany przedszkolom, gdzie znajdą Państwo wiele interesujących tematów związanych z zakończeniem przedszkola. Oto niektóre z nich:

Zapraszamy do korzystania z naszych propozycji oraz czerpania inspiracji na zakończenie przedszkola, aby uczynić to ważne wydarzenie niezapomnianym dla dzieci, rodziców oraz nauczycieli.


dyplom ukończenia przedszkole


Dyplomy do druku - Kolejne nasze propozycje niebawem

Z przyjemnością informujemy, że wkrótce poszerzymy naszą ofertę bezpłatnych dyplomów do druku, aby jeszcze lepiej odpowiadała na potrzeby placówek oświatowych oraz rodziców. Już niedługo będziemy oferować kolejne wzory dyplomów, które przypadną do gustu dzieciom i nauczycielom. Oto kilka nowości, które przygotowujemy:

Dyplom ukończenia zerówki

Dla dzieci, które właśnie kończą zerówkę, przygotowaliśmy specjalny dyplom ukończenia zerówki. Ten wzór zawiera urokliwe ilustracje oraz miejsce na wpisanie imienia i nazwiska dziecka, daty oraz podpisu nauczyciela.

Dyplom wykrawany

Nasze dyplomy wykrawane są nie tylko piękne, ale także niezwykle oryginalne. Wykrawane elementy dodają im trójwymiarowego charakteru, sprawiając, że prezentują się jeszcze bardziej efektownie.

Dyplom konkursowy uniwersalny

Jeśli szukasz dyplomu, który sprawdzi się przy różnych okazjach, nasz dyplom konkursowy uniwersalny będzie idealnym wyborem. Ten elegancki wzór można łatwo dostosować do konkretnej sytuacji, wpisując odpowiednie informacje.

Dyplom super przedszkolaka

Chcesz docenić osiągnięcia i postępy swojego przedszkolaka? Nasz dyplom super przedszkolaka jest doskonałym rozwiązaniem! Zawiera miejsce na wpisanie imienia dziecka oraz określenie, za co otrzymuje wyróżnienie - np. za bycie wspaniałym kolegą czy pomoc w przygotowaniach do uroczystości.Alternatywne nazwy, które użytkownicy mogą szukać w internecie naszego artykułu:

  1. Certyfikat ukończenia przedszkola
  2. Dyplom przedszkolaka
  3. Zaświadczenie o ukończeniu przedszkola
  4. Dyplom zakończenia przedszkola
  5. Dyplom absolwenta przedszkola
  6. Certyfikat przedszkolaka
  7. Dyplom ukończenia edukacji przedszkolnej
  8. Nagroda za ukończenie przedszkola
  9. Pamiątkowy dyplom przedszkolaka
  10. Dyplom ukończenia przedszkola do druku