• MUSTANG LALKA KON PRU I SLICZNOTKA HFB90 WB2

The Symbol : HFB90
Licencja GIRLS
No goods
111.93
Enter your email
Reviews
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 48 hours
The Availability Of Brak towaru
EAN 0194735036813
Leave your phone

Poczuj atmosferę przyjaźni, odwagi i przygody znaną z animacji „Mustang: Duch wolności” wytwórni DreamWorks Lalka Pru ok. 17,5 cm i jej ukochany koń Ślicznotka ok. 20 cm idealnie nadają się do odtwarzania przygód znanych z serii o Mustangu. Lalka Pru ma na sobie dżinsy plastikowe i uroczą koszulkę z materiału. Dzięki 7 ruchomym punktom można ustawiać ją w różnych pozach i bawić się bardziej dynamicznie. Ślicznotka ma ruchomą głowę i dynamiczną pozę uatrakcyjniające zabawę oraz miękką grzywę, którą można stylizować. W zestawie są też siodło, lejce, szczotka i marchewkowy przysmak dla konika. Uchwyt w kształcie litery „C” pozwala Pru siedzieć na koniu. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Lalka nie stoi samodzielnie. Wspaniały prezent dla dzieci od 3 roku życia.
· Poczuj atmosferę przyjaźni, odwagi i przygody znaną z animacji „Mustang: Duch wolności” wytwórni DreamWorks
· Idealny zestaw do odtwarzania filmowych przygód. Lalka Pru ma około 17,5 cm, a jej ukochany koń Ślicznotka około 20 cm.
· Pru ma na sobie dżinsy plastikowe i uroczą koszulkę z materiału. Dzięki 7 ruchomym punktom można ustawiać ją w różnych pozach i bawić się bardziej dynamicznie.
· Ślicznotka ma ruchomą głowę i dynamiczną pozę uatrakcyjniające zabawę oraz miękką grzywę, którą można stylizować. W zestawie są też siodło i lejce
· Użyj szczotki do stylizowania fryzury Pru oraz grzywy i ogona Ślicznotki, a „marchewek” do karmienia konika.
· Wspaniały prezent dla dzieci od 3 roku życia, zwłaszcza tych, które cenią sobie przyjaźń i kochają konie.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question