• LIGHTYEAR ZURG DUZA FIGURKA HHJ75 WB2

The Symbol : HHJ75
Licencja BOYS
135.92
opak Add to wishlist
Reviews
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 48 hours
The Availability Of Mało
EAN 0194735069224

Zamówienie telefoniczne: 667873384

Leave your phone

Odkryj przygody w stylu filmu „Buzz Astral” wytwórni Disney•Pixar. Zdani na siebie na nieznanej planecie Buzz Astral i jego załoga muszą zmierzyć się z wrogimi roślinami, ogromnymi robalami i największym z zagrożeń – Zurgiem – aby ukończyć misję i wrócić do domu. Ta duża figurka jest inspirowana największym wrogiem Buzza Astrala i kluczowym antagonistą filmu – Zugiem. Figurka ma ok. 34,5 cm wysokości, ponad 17,5 cm szerokości i 11 punktów zgięcia, a do tego autentyczne detale i dekoracje. Dzięki imponującemu rozmiarowi Zurg jest gotowy na starcia z Buzzem Astralem i jego załogą. Dzięki większemu rozmiarowi figurka doskonale pasuje do małych rączek dziecka, dając mu OGROMNE możliwości odtwarzania epickich bitew. Fani będą chcieli zebrać wszystkie figurki o wysokości ok. 30 cm inspirowane filmem „Buzz Astral”, aby wciąż na nowo przeżywać niezapomniane filmowe emocje. Wszystkie figurki sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności . Kolory, wymiary i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
· Na nowo przeżyj zew kosmicznej przygody z filmu „Buzz Astral” wytwórni Disney Pixar dzięki inspirowanym nim figurkom kluczowych postaci w historii słynnego Strażnika Kosmosu.
· Imponująca figurka Zurga jest gotowa na kreatywne starcia z Buzzem Astralem i jego załogą. Odkryj 11 punktów zgięcia i autentyczne detale inspirowane filmem.
· Odtwarzaj pełne emocji starcia dobra ze złem w potyczkach z Buzzem Astralem. Figurka 34,5 cm jest dobrze dopasowana do małych rączek, pozwalając odtwarzać dynamiczne sceny i popisowe ruchy.
· Fani będą chcieli zebrać całą drużynę z filmu, aby stworzyć kolekcję dużych figurek. Na nowo przeżywaj kosmiczne filmowe przygody Wszystkie sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności.
· Doskonały prezent inspirowany filmem dla wielbicieli figurek i fanów „Buzza Astrala”od 4 roku życia.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question