• KOSTKA EDUKACYJNA 19CM SMILY PLAY ANEK 000715

The Symbol : 000715
Licencja SMILY
106.19
opak Add to wishlist
Reviews
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 48 hours
The Availability Of Mało
EAN 4895038543362

Zamówienie telefoniczne: 667873384

Leave your phone

opis dostawcy: KOSTKA EDUKACYJNA

Kostka sensoryczna dla dzieci w skrócie:

  • to zabawka edukacyjna, która aktywizuje dziecko na wielu płaszczyznach,
  • posiada kolorowe, ruchome, grzechoczące elementy,
  • gra wesołe melodie i odtwarza dźwięki,
  • emituje delikatne, migoczące światełka,
  • wspiera zdolności manualne dziecka,
  • rozwija kreatywność i wyobraźnię malucha,
  • stymuluje zmysły wzroku, słuchu i dotyku,
  • jej wymiary to: 15 x 15 x 15 cm,
  • posiada regulację głośności.

 Kostka edukacyjna 

Kostka edukacyjna to rewelacyjna zabawka sensoryczna, która doskonale wpływa na rozwój nawet najmłodszych, półrocznych pociech. Każda z jej ścian oferuje brzdącowi niesamowitą ilość atrakcji i niespodzianek, dzięki którym nauka stanie się fascynującą zabawą. Kostka dla dzieci przyciąga uwagę i dostarcza nowych doznań.

Co czeka na malucha? Książeczka z zabawnymi historyjkami, która gra wesołe melodie po odwróceniu strony, obrotowa tarcza z kolorami, tory przeszkód dla trzech sympatycznych przyjaciół Twojego dziecka motylka, biedronki i pszczółki oraz grzechotki-walce z uśmiechniętymi, morskimi zwierzakami. Kostka sensoryczna posiada również pięć przycisków z podobiznami zwierząt, które uruchamiają dźwięki i kolorowe światełka, aby jeszcze bardziej pobudzić wyobraźnię Twojej pociechy

Kostka edukacyjna dla dzieci stymuluje zmysły dotyk, wzrok, słuch oraz kompleksowo wspiera rozwój maluszka. Żywe kolory, przyjemne dźwięki i delikatne, migające światełka angażują uwagę brzdąca i zachęcają do zabawy, która może trwać i trwać Starannie opracowane kształty ruchomych elementów korzystnie wpływają na zmysł dotyku dziecka i jego zdolności manualne. Co więcej, każda ze ścianek pomaga ćwiczyć zmysły wzroku i słuchu oraz rozwijać wyobraźnię i logiczne myślenie.

Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych, kostka edukacyjna Smily Play została wykonana z najwyższej jakości atestowanych materiałów. W kostce aktywizującej można wyłączyć dźwięk lub ustawić jeden z dwóch trybów głośności. Jest zasilana 3 bateriami AA 1,5 V – do zabawki dołączone zostały baterie testowe.

Przedział wiekowy: 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesięcy, 24-36 miesięcy

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question